Hírek
2014. Szeptember 15. 22:16, hétfő |
Helyi
Forrás: Tolna Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság
Csikóstőttősön homokzsákos védekezés folyik
A Hábi-csatorna folyamatos vízszintemelkedése miatt homokzsákos védekezés vált szükségessé.
Csikóstőttősön a Hábi-csatorna folyamatos vízszintemelkedése miatt a depónia magasságát homokzsákokkal növelik, a védekezésben a dombóvári hivatásos tűzoltók működnek közre, a kirendeltség és a vízügy folyamatos felügyelete mellett.
A védekezési munkálatokban nyolc hivatásos tűzoltó és tizenöt közfoglalkoztatott vesz részt.
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 02. 13:44, csütörtök | Helyi
Akciós hűtő-fűtő klíma és ingyenes padlásfödém-szigetelési lehetőség
Kedvező nyári ajánlat július hónapban: 250 000 Ft-ért már 3,5 kWh teljesítményű hűtő-fűtő klíma érhető el beszereléssel együtt.
2026. Július 02. 09:33, csütörtök | Helyi
Óvatosan a mentett jelszavakkal!
Egy férfi e-mail fiókját törték fel ismeretlenek, majd egy utazási oldalon szobát foglaltak 5 főre Austinban.
2026. Július 02. 08:00, csütörtök | Helyi
Akciós tűzifa közvetlenül a Kocsolai Nagy Tüzépről
A Kocsolai Nagy Tüzép július 1–31. között kedvezményes áron kínál prémium minőségű akác tűzifát: 24.000 Ft/m³ áron.
2026. Július 01. 14:00, szerda | Helyi
Friss levegő kompromisszumok nélkül – hővisszanyerős szellőző otthonába
Egyre többen keresnek olyan megoldást, amely biztosítja a folyamatos friss levegőt anélkül, hogy a téli hónapokban a drágán megtermelt hő az ablakon távozna.







