Hírek
2018. Szeptember 03. 08:40, hétfő |
Helyi
Forrás: Dombó Média
Dobogós lett Ausztriában a fiatal dombóvári Rallycross pilóta
Az ausztriai Greinbachban augusztus 25-én és 26-án bonyolították le az Országos Felnőtt Rallycross Bajnokság ötödik futamát, melyen a dombóvári Harkányi Máté az Opel Astra Kupában mérette meg magát és járművét.
A 17 éves fiatalember a szakadó esőben rendezett három előfutamban egy-egy első, harmadik és hatodik helyet szerzett, összesített eredménye alapján pedig a harmadik lett. Az egyik középdöntőben az első sorból rajtolva mindenkit maga mögé utasított és a legjobb idővel jutott a fináléba. Ott a Berg Autósport Egyesület versenyzője a rajt után az első kanyarba elsőként fordult, majd keményen küzdött, de a riválisai közül ketten is megelőzték, így harmadikként intették le a célban.
Harkányi Máté öt futam alapján továbbra is a második helyen áll - immár hármas holtversenyben - az idei bajnokságban.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 17. 12:56, szombat | Helyi
Dombóváron is üléseztek a kábítószerügyért felelős szakemberek
Január 14-én Dombóváron üléseztek a szakemberek, január 16-án Pakson tartottak alakuló munkacsoportülést a Kábítószerügyi Egyeztető Fórum (KEF) keretében.
2026. Január 16. 09:28, péntek | Helyi
A hónap műtárgya a dombóvári Fekete István Múzeumban
2026 első műtárgyának Kittenberger Kálmánról készült fényképet választottak
2026. Január 14. 18:54, szerda | Helyi
Január végéig tehetnek javaslatot az idei dombóvári helyi elismerésekhez
A felterjesztések formanyomtatványai a Városházán (Szabadság utca 18.) igényelhetők, illetve letölthetők az önkormányzat honlapjáról – dombovar.hu – az Önkormányzati hírek között elérhető részletes felhívásból.
2026. Január 12. 08:19, hétfő | Helyi
Közgyűlés és horgászbál lesz január 17-én Dombóváron
A Dombóvári Horgász Egyesület január 17-én tartja közgyűlését, este pedig horgászbált is szerveznek a dombóvári művelődési házban

