Hírek
2019. Június 08. 07:00, szombat |
Helyi
Forrás: Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság
Dombóváron járt a Police Coffee
Az állampolgárok kötetlenül beszélgethettek és kávézhattak együtt a rendőrökkel.
A Police Coffee elnevezésű bűnmegelőzési kampány lényege az, hogy az emberek egy finom kávé elfogyasztása közben kaphatnak vagyonvédelmi tanácsokat a szakemberektől.

A Police Coffee kisbusza Pünkösd hetében Tolna megyében járja a településeket. A bűnmegelőzési program harmadik állomásán, 2019. június 6-án Dombóváron, egy helyi üzletközpont parkolójában várták az érdeklődőket a délelőtti órákban egy csésze kávéval a Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság bűnmegelőzési szakemberei. A rendőrök a Mobil Bűnmegelőzési Centrum kisbusza mellett kialakított standnál kezdeményeztek párbeszédet, elsősorban vagyonvédelemről.

A jó hangulatú rendezvény elérte célját, a közvetlen beszélgetés során az emberek bátran kérdezték munkatársainkat az őket leginkább érintő problémákról.

A hét folyamán az alábbi Tolna megyei településeken és rendezvényeken várják még a bűnmegelőzési munkatársak az állampolgárokat egy jó kávéval:
- 2019. június 7. 8 óra és 12 óra között Paks (rendőrség előtti parkoló)
- 2019. június 9. egész nap Pünkösdi Égi Túra és Közlekedésbiztonsági Nap Őcsény repülőtér
- 2019. június 10. 9 óra és 15 óra között Pünkösdi Hal- és Vadünnep Szekszárd
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 02. 09:33, csütörtök | Helyi
Óvatosan a mentett jelszavakkal!
Egy férfi e-mail fiókját törték fel ismeretlenek, majd egy utazási oldalon szobát foglaltak 5 főre Austinban.
2026. Július 02. 08:00, csütörtök | Helyi
Akciós tűzifa közvetlenül a Kocsolai Nagy Tüzépről
A Kocsolai Nagy Tüzép július 1–31. között kedvezményes áron kínál prémium minőségű akác tűzifát: 24.000 Ft/m³ áron.
2026. Július 01. 14:00, szerda | Helyi
Friss levegő kompromisszumok nélkül – hővisszanyerős szellőző otthonába
Egyre többen keresnek olyan megoldást, amely biztosítja a folyamatos friss levegőt anélkül, hogy a téli hónapokban a drágán megtermelt hő az ablakon távozna.
2026. Július 01. 09:39, szerda | Helyi
Égő gabonatáblát oltottak a dombóvári tűzoltók Mágocsnál
Négy hektáron gabonatábla égett június 29-én, hétfő délután Bikal és Mágocs között, a 6534-es számú út 27. kilométerénél.

