Hírek
2022. Szeptember 24. 09:00, szombat |
Helyi
Forrás: Facebook: Városunk Dombóvár
Dr. Zacher Gábor tartott előadást a művelődési házban
Az autómentes nap keretében Dr. Zacher Gábor toxikológus, főorvos, oxyológus, címzetes egyetemi docens tartott felvilágosító előadást a fiatal diákok számára a kábítószerekről, s állított elrettentő példát nekik.
A folyton változó kábítószerkínálat és a túlzott alkoholfogyasztás minden korosztály számára rejt veszélyt. Nem kihaló problémaként kell tekintenünk rá, hanem sajnálatos módon megvan az utánpótlás.
A toxikológus elmondta, hogy a legbátrabb magyar szó a NEM, ezt kellene az embereknek megtanulni, hiszen aki egyszer függővé vált, egész életén át függő marad.
Egy olyan kábítószer stratégia kidolgozására lenne szükséges, amely olyan mértékben szorítja vissza a termékeket, hogy a túl magas ár visszatartó erő legyen, - foglalta össze.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 04. 00:00, csütörtök | Helyi
Karácsonyi varázslat a dombóvári BestByte-ban – készülj a meglepikre!
Tedd felejthetetlenné az idei karácsonyt – brutális BestByte akciók indulnak Dombóváron december 5-től!
2025. December 03. 11:15, szerda | Helyi
Egy álom beteljesülése, arany- és ezüstérmek Dombóvár büszkeségének!
Horváth Eszter tündöklése a nemzetközi porondon
2025. December 02. 19:55, kedd | Helyi
Kettős jubileum Dombóváron: 70 éves a Kapos Táncegyüttes, 20 éves a Kosársuli
A jubileumi rendezvények méltóképpen adóztak mindazok előtt, akik hozzájárultak e két meghatározó helyi érték fennmaradásához és fejlődéséhez.
2025. December 01. 09:00, hétfő | Helyi
Fotózkodj az igazi Mikulással Dombóváron!
December 6-án, 14 órától a dombóvári művelődési ház aulájában!

