Hírek
2018. Szeptember 12. 13:18, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Egy újabb nő állítja, hogy megerőszakolta a szexuális erőszakkal gyanúsított menekült afgán férfi
Újabb nő állítja, hogy megerőszakolta a szexuális erőszakkal gyanúsított menekült afgán férfi - számolt be az Index alapján az M1 déli Híradója szerdán.
A 22 éves nő az Indexnek mondta el az augusztus 7-én hajnalban, egy budapesti kebabozóban történteket. A fiatal nő a médiában terjesztett körözési fotók alapján ismerte fel támadóját, S. B. Ahmadot, és nincs a rendőrség által említett három áldozat között.
A portál szerint a nő egyelőre nem tett feljelentést a rendőrségen, mert még nem tette túl magát a történteken, de a napokban megteszi azt.
A 18 éves afgán férfi a gyanú szerint vasárnap hajnalban Budapesten, egy belvárosi gyorsétterem mosdójában szexuális aktusra kényszerített egy nőt, korábban pedig kétszer is szeméremsértést követett el a VII. kerületben.
A rendőrség a férfi elfogása érdekében európai elfogatóparancsot is kiadott. A gyanúsítottat hétfő este Ausztriában fogták el.
Az osztrák rendőrség az oltalmazott státuszban lévő afgán férfit – aki 2017 nyara óta élt Magyarországon – kiadatási őrizetben tartja.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 23. 10:00, szombat | Belföld
Tiszaújvárosi robbanás - Hernádi Zsolt: üzemi baleset történt
A Mol tiszaújvárosi üzemében üzemi baleset történt, külső beavatkozásnak nem látták nyomát - hangsúlyozta a Mol elnök-vezérigazgatója péntek délután a helyszínen tartott sajtótájékoztatón.
2026. Május 23. 09:03, szombat | Belföld
Tiszaújvárosi robbanás - Hegedűs Zsolt: két sérültet hazaengedtek a miskolci kórházból
A Mol tiszaújvárosi üzemét érintő robbanásban megsérültek közül két személyt hazaengedtek a miskolci kórházból, hárman még megfigyelés alatt állnak, az ő állapotuk stabil
2026. Május 22. 12:00, péntek | Belföld
Gajdos László: nem érkezik több azbeszt tartalmú kőzet Ausztriából
Péntektől leállítja az azbeszt tartalmú kőzet Magyarországra irányuló értékesítését az osztrák cég - közölte az élő környezetért felelős miniszter csütörtökön a Facebook-oldalára feltöltött videóban.
2026. Május 22. 09:00, péntek | Belföld
Napos, száraz, nyáriasan meleg idő várható a pünkösdi hosszú hétvégén
Napos, száraz, nyáriasan meleg idő várható a pünkösdi hosszú hétvégén, a csúcshőmérséklet a 30 Celsius-fokot is megközelítheti. A szél többfelé lesz élénk, olykor erős

