Hírek
2011. Július 02. 14:29, szombat |
Kék hírek
Forrás: HírTV
Elgázolták a nőt és gyermekét

Súlyos sérüléseket szenvedett az a kerékpáros nő, akit péntek reggel gázolt el egy lakókocsit vontató jármű Hódmezővásárhely határában. A kerékpáron gyerekülésben utazott egy gyermek is, aki könnyebb sérülésekkel megúszta a bal
Egy lakókocsit vontató jármű ütött el péntek reggel fél 9 körül egy kerékpározó nőt Hódmezővásárhely határában. A balesetben a vétlen biciklis nő súlyos sérüléseket szenvedett, a gyerekülésen hátul utazó kisgyereke pedig könnyebben sérült. A rendőrség vizsgálja a baleset körülményeit, a helyszínelés idején a Hódmezővásárhely és Erzsébet közötti úton félpályás útzár van érvényben. (da)
HavariaPress
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 20. 07:19, kedd | Kék hírek
A kerékpárosokat és motorosokat fogja ellenőrizni a rendőrség
Két napon keresztül ellenőrzi majd a rendőrség a motorosokat és a kerékpárosokat - közölte az Országos Rendőr-főkapitányság kommunikációs szolgálata hétfőn a police.hu oldalon.
2025. Május 17. 08:23, szombat | Kék hírek
A NAV 2025-től már 116 joghatósággal cserél bankszámla-információt
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) az idei évtől már 116 joghatósággal cserél bankszámla-információt - közölte a hivatal szombaton az MTI-vel.
2025. Május 16. 09:06, péntek | Kék hírek
Csaknem száz kutyát találtak Zalaszentgróton egy német nőnél, aki ellen állatkínzás miatt emeltek vádat
Elviselhetetlen körülmények között találtak 78 kutyát egy Zalaszentgróton élő német nőnél, aki 21 eb tetemét fagyasztókban tárolta
2025. Május 12. 06:00, hétfő | Kék hírek
Féltékenységből brutálisan megölte a barátját - 15 évre ítélték
A Győri Fellebbviteli Főügyészség sikeresen indítványozta a büntetés súlyosítását abban az ügyben, amelyben egy férfi féltékenységből megölte a barátját.