Városlista
2025. július 8, kedd - Ellák

Hírek

2020. Július 11. 06:00, szombat | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Elindult a jelentkezés a Magyarország Szépe versenyre

Elindult a jelentkezés a Magyarország Szépe versenyre

Elindult péntektől a jelentkezés a Magyarország Szépe versenyre, amelynek magyarországi döntőjét idén is a Duna Televízió és a Duna World csatorna közvetíti élőben.

Az MTI-hez pénteken elküldött tájékoztató szerint a szervezők az aktuális járványügyi szabályozások betartásával, több óvintézkedéssel biztosítják a jelentkezők egészségének biztonságát. Jelentkezni a www.magyarorszagszepe.hu oldalon lehet.

A válogatón az előzsűri által legszebbnek ítélt 20 lány kap lehetőséget, hogy egy kéthetes táborban felkészüljön a megmérettetésre. Közülük tizenhatan szerepelhetnek majd a Duna Televízió nagyszabású, élő showműsorában, amelyből kiderül, idén ki lesz az ország legszebbje.

A győztes Magyarországot képviseli a Miss World nemzetközi döntőjén, emellett nagyértékű tárgynyereményekkel és reklámszerződésekkel is gazdagodik.

A versennyel kapcsolatos további részleteket a Magyarország Szépe közösségi média oldalain érhetők el.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 08. 16:39, kedd | Belföld

NGM: júniusban ismét többlettel zárt a költségvetés, a kormány változatlanul elkötelezett a költségvetési stabilitás megőrzése é

Magyarország pénzügyei rendezettek, a szigorú költségvetési fegyelem fenntartása változatlanul a kormány kiemelt prioritása

2025. Július 08. 12:44, kedd | Belföld

E.ON: több mint 150 ezer ügyfélnél már helyreállt az áramszolgáltatás

Több mint 150 ezer ügyfélnél már helyreállt az áramszolgáltatás a hétfő délutáni vihar után az E.ON Hungária Csoport működési területén – közölte a cég kedden az MTI-vel.

2025. Július 08. 10:39, kedd | Belföld

Vihar - OKF: csaknem háromezer viharkárt számoltak fel a katasztrófavédelem tűzoltóegységei

A kedd hajnali órákig 2932 viharkárt számoltak fel a katasztrófavédelem tűzoltóegységei, valamint az önkormányzati és az önkéntes tűzoltók - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) az MTI-vel.

2025. Július 07. 16:00, hétfő | Belföld

NAV: július 5-től változik néhány adószabály

Július 5-től változik az alkalmazottjukat be nem jelentők és a hiánypótlási felhívást semmibe vevő cégekre vonatkozó néhány adószabály - tudatta a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) szombaton az MTI-vel.