Városlista
2026. július 2, csütörtök - Ottó

Hírek

2021. December 31. 13:00, péntek | Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu

Emberölés miatt nyomoznak Jászladányban

Emberölés miatt nyomoznak Jászladányban

Bűncselekmény áldozata lett egy fiatal nő Jászladányban, emberölés miatt nyomoz a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság - közölte csütörtök este közleményben a megyei rendőr-főkapitányság az MTI-vel.

A tájékoztatás szerint a rendőrséget az áldozat családtagja értesítette, aki a lakásába délután hazaérve az egyik szobában holtan találta a nőt.

A helyszíni szemle és a nyomozási cselekmények folyamatban vannak - közölték.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 02. 13:00, csütörtök | Belföld

Kármán András: már elérhető a 2027-es költségvetés tervezésének tájékoztatója

A 2027-es költségvetés tervezéséhez kapcsolódó tájékoztató már elérhető.

2026. Július 02. 09:00, csütörtök | Belföld

Velkey György László: Szijjártó Péter kétmilliárd forintért bérelt magánrepülőgépeket tavaly

Szijjártó Péter volt külügyminiszter tavaly több mint kétmilliárd forint értékben bérelt magánrepülőgépeket \"a magyar adófizetők pénzéből\" - írta a Külügyminisztérium parlamenti államtitkára szerdán a Facebook-oldalán.

2026. Július 02. 06:46, csütörtök | Belföld

Katasztrófavédelem: nyugaton és keleten is vihar okozott károkat

Az ország nyugati és keleti felén is károkat okozott a vihar szerda délután, Győr-Moson-Sopron, Vas, Zala, valamint Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyében sok helyen kérik a tűzoltók segítségét

2026. Július 02. 06:43, csütörtök | Belföld

Magyar Péter: a kormány döntött a százezer forintos iskolakezdési támogatásról

A kormány döntött a százezer forintos iskolakezdési támogatásról - közölte a miniszterelnök Facebook-oldalán.