Városlista
2025. február 19, szerda - Zsuzsanna

Hírek

2022. Április 14. 08:00, csütörtök | Kék hírek
Forrás: mti/fotó: police.hu

Fél óra alatt elfogtak a rendőrök egy hevesi postást bántalmazó és kirabló férfit

Fél óra alatt elfogtak a rendőrök egy hevesi postást bántalmazó és kirabló férfit

Fél óra alatt elfogták a rendőrök azt a 22 éves férfit, aki egy kerékpárját toló hevesi postai kézbesítőt bántalmazott és rabolt ki - közölte a Heves Megyei Rendőr-főkapitányság szerdán a police.hu oldalon.

A közlemény szerint az elkövető kedden a hevesi Mikes Kelemen úton előbb kivette a kézbesítő kerékpárján lévő táskából a PDA-készüléket, majd miután a postás megpróbálta megakadályozni a rablást, a támadó megütötte, és a válltáskájából megszerzett néhány ezer forint készpénzzel elmenekült.

A kézbesítő az orvosi szakvélemény szerint súlyosan megsérült, és a szemüvege is összetört - írták.

A rendőrök a támadót fél órán belül a helyi Dankó Pista utcában elfogták, majd őrizetbe vették, és kezdeményezték letartóztatását. Ellene közfeladatot ellátó személy sérelmére elkövetett rablás, valamint súlyos testi sértés miatt indult eljárás.

Címkék: elfogás, posta, postás, rabló

Ezek érdekelhetnek még

2025. Február 17. 09:14, hétfő | Kék hírek

Egyhetes közlekedésbiztonsági ellenőrzés kezdődik

Egyhetes, európai szintű közlekedésbiztonsági ellenőrzés indul hétfőn, amely Magyarországon is elsősorban a tehergépjárművek és autóbuszok, valamint vezetőik ellenőrzésére terjed ki.

2025. Február 16. 08:58, vasárnap | Kék hírek

Rács mögött a műszaki vizsgaállomás korrupt munkatársai

A Nógrád Vármegyei Főügyészség indítványára a bíróság letartóztatott három férfit, akik majd egy éven keresztül kenőpénzeket kínálva, illetve elfogadva engedtek át a műszaki vizsgán rossz műszaki állapotú járműveket.

2025. Február 16. 08:57, vasárnap | Kék hírek

Állatkínzás miatt letartóztatás

A Sárvári Járási Ügyészség eredményesen indítványozta annak az osztrák nőnek a letartóztatását, aki a megalapozott gyanú szerint több magyarországi ingatlanában rendkívül rossz körülmények között tartott állatokat.

2025. Február 13. 07:09, csütörtök | Kék hírek

Pénzvisszatérítés ígéretével keresik csalók az ügyfeleket az MVM Next nevében

Pénzvisszatérítés ígéretével keresik csalók az ügyfeleket az MVM Next nevében - hívta fel a figyelmet az MVM Next Energiakereskedelmi Zrt. az MTI-nek küldött közleményében.