Hírek
2018. Március 29. 07:38, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Felrobbant egy faipari üzem kazánja Zalalövőn
Felrobbant egy faipari üzem egyik kazánja Zalalövőn szerda este, egy ember megsérült - mondta el a Zala Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-nek.
Cseresznyés Dániel közölte: a város szélén lévő üzemben működő két fűtőberendezés egyike, egy fűrészporos kazán robbant fel. A detonáció erejére jellemző, hogy a kazán mintegy 300 méter távolságra repült a robbanás helyszínétől.
Tűz nem keletkezett, de az eset során egy férfi, aki éppen a kazánházban tartózkodott az első információk szerint súlyosan megsérült.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 18. 11:00, hétfő | Belföld
A közöny és a gyűlölet elleni küzdelem fontosságát hangsúlyozták az Élet menete szónokai
A közöny és a gyűlölet elleni küzdelem, valamint az emlékezés fontosságát hangsúlyozták az Élet menete rendezvény szónokai vasárnap délután Budapesten.
2026. Május 18. 10:00, hétfő | Belföld
Magyar Péter: Gulyás Gergely és Rétvári Bence jogászkodni próbáltak, de nem értenek a dologhoz
Gulyás Gergely és Rétvári Bence jogászkodni próbáltak, de \"16 év kormányzás után sem értenek a dologhoz\"
2026. Május 17. 12:00, vasárnap | Belföld
Havasi Bertalan kicsinyesnek nevezte Magyar Pétert
Az utolsó fillérik kéri a végkielégítését, mivel az jár.

