Hírek
2012. Augusztus 28. 18:13, kedd |
Helyi
Forrás: Tilinger Sándor
Fotóséta a Szállásréti tótól a Természetőr Bázisig
Kihasználva a jó időt és a tanév előtti utolsó napokat sétáltunk és fotóztunk
unokámmal, Horváth Hubával az egykori kisvasút nyomvonalán.
A Természetőr Bázisnál dolgozó úr (sajnos nem jegyeztem meg a nevét)
szivesen nyitott ajtót, és megnézhettük a szépen rendben tartott kiállitótermekbenkörnyékünk növény- és állatvilágát, valamint a hozzá kapcsolódó tárgyakat, illetve Kalotás Zsolt természetfotós kiállitását.
Ajánlom, hogy keressék fel a bázist, érdemes megismerni lakóhelyünk növény- és állatvilágát.
A látottakból néhány fotó megtekinthető az alábbi képekre kattintva.
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 22. 09:00, szombat | Helyi
70 éves a dombóvári Kapos Táncegyüttes – filmbemutató, gálaműsor és sós sütemények versenye
A „Kapos 70” jubileumi napon, november 29-én 10 órától filmbemutató, gálaműsor és sós sütemények versenye zajlik majd a Dombóvári Művelődési Központban.
2025. November 21. 13:00, péntek | Helyi
A koppányi aga testamentuma történész szemmel címmel tartott előadást Dr. Szakály Sándor történész-professzor
November 17-én a Somogy Megyei TIT Székházban tartott előadást Dr. Szakály Sándor történész-professzor. A történész szemével mutatott rá Fekete István író nagyszerű regényére.
2025. November 20. 14:14, csütörtök | Helyi
Közmeghallgatást tartanak Dombóváron
Dombóvár Város Önkormányzatának Képviselő-testülete 2025. november 28-án 9 órakor közmeghallgatást tart.
2025. November 19. 18:00, szerda | Helyi
Álláshirdetés Dombóváron: irodai adminisztrátor, irattáros
Dr. Csoboz Elemér Végrehajtói Irodája irodai adminisztrátor és irattáros munkatársakat keres dombóvári munkavégzéssel













