Hírek
2020. Március 30. 14:03, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Gyilkosság miatt nyomoznak a Szentendrén talált emberi csontok ügyében
Emberölés bűntettének gyanúja miatt rendelt el nyomozást a vasárnap Szentendrén talált emberi csontok ügyében a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság - olvasható a police.hu honlapra hétfőn feltett közleményben.
Vasárnap este egy szentendrei ingatlan udvarán tárolt zsákban bukkantak rá a csontokra. A rendőrorvos azt állapította meg, hogy emberi maradványokról van szó, ezért a főkapitányság orvosszakértői vizsgálatokat kezdeményezett a halál okának és körülményeinek kiderítésére.
Hétfőn azt írták, az orvosszakértő nem tudott egyértelmű válaszokat adni a felmerült kérdésekre, ezért igazságügyi antropológus szakértőt is be kell vonni a vizsgálatba.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 07. 20:57, kedd | Belföld
MTVA: elsötétült az M1 és leállt a Kossuth Rádió
Elsötétült az M1 képernyője, a Kossuth Rádió helyén pedig a Bartók Rádió műsora hallgatható.
2026. Július 07. 14:00, kedd | Belföld
Kármán András: a hét második felében megteszik az utolsó uniós jogi lépést az uniós források hazahozatala érdekében
2026. Július 07. 10:00, kedd | Belföld
Társadalmi egyeztetés indult a megye és kormánymegbízott elnevezésekről
Társadalmi egyeztetés indult hétfőn a megye és kormánymegbízott elnevezésekről. Az ezzel kapcsolatos törvénytervezet és az ahhoz kapcsolódó dokumentumok a kormány honlapjáról érhetők el.
2026. Július 07. 07:46, kedd | Belföld
Orbán Viktor: a Tisza minden határt átlép, emberit, erkölcsit, jogállamit
A Tisza minden határt átlép: emberit, erkölcsit, jogállamit - közölte a Fidesz elnöke hétfőn a Facebook-oldalán.

