Hírek
2012. Augusztus 04. 12:21, szombat |
Kék hírek
Forrás: MTI Fotó: Mihádák Zoltán
Halálos motorbaleset történt Monorierdőn

Meghalt egy motoros a Pest megyei Monorierdőn péntek késő este, amikor betonkerítésnek ütközött - számolt be a balesetről a rendőrség honlapja szombaton.
A rendelkezésre álló adatok szerint a 49 éves helybéli férfi egy segédmotor-kerékpárral, bukósisak nélkül közlekedett a Szabadság úton, amikor egyelőre ismeretlen okból egy betonkerítésnek ütközött. A férfi a helyszínen belehalt súlyos fejsérülésébe.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 08. 07:52, kedd | Kék hírek
Életfogytiglanra ítélték a Katzenbach-ügy vádlottjait
Életfogytig tartó szabadságvesztésre ítélte első fokon a Fővárosi Törvényszék hétfőn a Katzenbach-ügy három vádlottját, akik a vád szerint 2009-ben meggyilkolták Katzenbach Imre egykori futballistát.
2025. Április 06. 08:12, vasárnap | Kék hírek
Azonosította és őrizetbe vette a rendőrség a kolozsvári magyar fiatalt bántalmazó férfit
2025. Április 03. 08:06, csütörtök | Kék hírek
Europol: nemzetközi művelet keretében számolták fel a világ egyik legnagyobb pedofilplatformját
Több mint 30 ország hatóságainak közreműködésével, egy összehangolt nemzetközi művelet keretében felszámolták a világ egyik legnagyobb, gyermekek szexuális kizsákmányolására épülő online platformját, a Kidflixet