Városlista
2026. április 21, kedd - Konrád

Hírek

2011. Szeptember 26. 14:25, hétfő | Belföld
Forrás: HírTV

Hivatalosan is büntet az Erste

Hivatalosan is büntet az Erste

Nem vonul ki Magyarországról, de megszünteti együttműködését hitelközvetítői partnereivel az Erste Bank Hungary – erősítette meg a Napi Gazdaság értesülését a pénzintézet.

A lapnak az osztrák bank elnök-vezérigazgatója azt mondta: partnerként áll magyarországi ügyfelei mellett, de az üzleti fejlesztéseire szánt forrásait a régió más országaiba fekteti be. Andreas Treichl szerint Magyarország már nem szavatolja a befektetések jogbiztonságát, ezért a befektetők elfordulnak hazánktól.

Korábban írtuk: az Erste intézkedése összefügghet a devizaalapú hitelek egyösszegű végtörlesztésének bevezetésével.(lm)

hírTV

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 21. 12:00, kedd | Belföld

Ruszin-Szendi Romulusz: cél a morál visszaállítása a hadseregben

A hadsereg moráljának visszaállítását nevezte első és legfontosabb céljának a honvédelmi miniszteri poszt várományosa hétfői Facebook-bejegyzésében.

2026. Április 21. 10:00, kedd | Belföld

Csökken a benzin és a gázolaj nagykereskedelmi ára

Tovább csökken a benzin és a gázolaj nagykereskedelmi ára, keddtől a benzinért bruttó 6 forinttal, a gázolajért pedig bruttó 14 forinttal kell majd kevesebbet fizetniük a kiskereskedőknek