Hírek
2015. December 02. 07:44, szerda |
Belföld
Forrás: MTI
Húszezreseket hamisítottak

Pénzhamisítás megalapozott gyanúja miatt öt ember ellen eljárást indított a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda - közölte az ORFK kommunikációs szolgálata szerda reggel a police.hu oldalon.
A gyanúsítottak szeptember óta hatmillió forint értékben gyártottak és hoztak forgalomba a laikusok megtévesztésére alkalmas hamis 20 ezer forintos bankjegyeket. A nyomozók hamis bankjegyeket, valamint a hamisításhoz szükséges eszközöket találtak és foglaltak le. Egy 33 éves budapesti, egy 33 éves, egy 25 éves és egy 42 éves dunakeszi férfit őrizetbe vettek - írták.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 17. 07:42, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: új repülésfejlesztési központot hoz létre Magyarországon a Gripeneket gyártó Saab-csoport
2025. Április 17. 07:40, csütörtök | Belföld
Mávinform: húsvétkor többletkapacitással működik a MÁV-csoport
A húsvéti ünnepek alatt jármű többletkapacitással működnek a MÁV-csoport szolgáltatásai mindenhol ahol szükséges - tájékoztatta a Mávinform szerdán az MTI-t.
2025. Április 17. 07:36, csütörtök | Belföld
Magyarországon vizsgálódik a LIBE küldöttség
Az uniós értékek helyzetével kapcsolatos témákat vizsgált az Európai Parlament Állampolgári Jogi, Bel- és Igazságügyi Bizottsága (LIBE) öttagú küldöttsége három napon át Budapesten.
2025. Április 16. 07:32, szerda | Belföld
Átadták az M44-es gyorsforgalmi út M5-ös autópálya és Szentkirály közötti szakaszát
Átadták az M44-es gyorsforgalmi útnak az M5-ös autópályát és Szentkirályt összekötő több mint 30 kilométer hosszú új szakaszát, amelynek köszönhetően Kecskeméttől immár Békéscsabáig kétszer kétsávon közlekedhetnek az autósok