Hírek
2013. Október 02. 14:00, szerda |
Helyi
Forrás: csikostottos.hu
Idősbarát Önkormányzati Díj Csikóstőttős Önkormányzatának

Idősbarát önkormányzati díjat vehetett át Csikóstőttős önkormányzata.
Idősbarát önkormányzati díjat vehetett át Soltész Miklóstól, a tárca szociális és családügyi államtitkárától és Asztalosné Zupcsán Erika szociálpolitikáért felelős helyettes államtitkártól Csikóstőttős, Szederkény és Vadna község valamint Vác önkormányzata.
Megosztott Idősbarát önkormányzati díjat kapott Budapest VIII. és XI. kerülete, továbbá Budapest IX. és X. kerülete.
Idősbarát önkormányzati különdíjban részesült Alsózsolca, Veszprém, Zalaegerszeg valamint az I. és II. kerületi önkormányzat; utóbbiak azért, hogy közös programot valósítsanak meg.
Idén tízedik alkalommal adták át az Idősbarát önkormányzat díjakat, melyekkel az idősekért végzett munkát és az életminőségüket javító intézkedéseket díjazza az Emberi Erőforrások Minisztériuma.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 07. 09:32, hétfő | Helyi
A naki önkormányzat szervezésében április 3-án tartották meg a gazdák pálinkaversenyét
Az idei megmérettetésre 35 minta érkezett a zsűri elé.
2025. Április 04. 16:26, péntek | Helyi
Posztumusz Pro Oppido Dombóvár díszpolgári címben részesült Dr. Rabb Zoltán
Az Dombóvár Város Önkormányzatának legfőbb grémiuma 2025-ben Pro Oppido Dombóvár díszpolgári címet adományozott posztumusz Dr. Rabb Zoltán részére.
2025. Április 03. 10:00, csütörtök | Helyi
A BestByte Dombóvár legújabb, heti ajánlata
A jó ár neked is jár!
2025. Április 03. 08:42, csütörtök | Helyi
Pro Oppido Dombóvár díszpolgári címet kapott Bodó Imre
A Pro Oppido Dombóvár Díszpolgári címmel járó oklevelet és a gyűrűt dr. Nagy István agárminiszter úr, dr. Csibi Krisztina a térség országgyűlési képviselője, valamint Pintér Szilárd Dombóvár város polgármestere adta át.