Hírek
2020. Április 16. 19:37, csütörtök |
Helyi
Forrás: utanpotlassport.hu
Irány Tokió?
A Dombóvári 21 éves Tóth Lili Anna az utanpotlassport.hu oldalon beszélt karrierjéről, a céljairól, és persze arról, hogy a tokiói olimpia egyéves halasztásából még jól is kijöhet.
Nem volt sok kérdés afelől, hogy a 21 éves Tóth Lili Annából akadályfutó válik, hiszen a dombóvári nevelőedzőjének, Fazekas Gáspárnak ez a szám állt a legközelebb a szívéhez:
„Dombóváron nőttem fel, tíz évig edzettem ott. Az egyesületben rengetegen választották az akadályfutást, hiszen a mester is erre specializálódott. Nekem azt mondta, jó futó válhat belőlem. Kisebb korcsoportban még 1500, aztán 2000, végül 3000 méteren bizonyítottam, és mindig úgy tűnt, fekszik nekem a hosszútáv. Az országos erőpróbákon rendre jól szerepeltem (Lili 58 magyar bajnoki címmel büszkélkedhet − a szerk.), és nagyon megszerettem” − meséli az ifjú.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 07. 13:00, szerda | Helyi
Csalók 12,6 millió forintot utaltattak el egy dombóvári asszonnyal, hogy a pénze „biztonságban” legyen
Háromszor csapták be sikerdíj ígéretével
2026. Január 07. 08:00, szerda | Helyi
Letartóztatták a dombóvári orvost késsel fenyegető férfit
A férfi a rendelőben egy kinyitott zsebkéssel hadonászva megfenyegette az ügyeletes orvost és annak asszisztensét Dombóváron.
2026. Január 06. 08:00, kedd | Helyi
Dr. Jóházi Erika dombóvári háziorvosi rendelőjének új telefonszáma jan. 1-től
Január 1-től új telefonszámon érhetik el Dr. Jóházi Erika háziorvosi rendelőjét Dombóváron: 06-30/299-2304
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.

