Hírek
2016. November 08. 10:52, kedd |
Helyi
Forrás: Tolna Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság
Izzó gerenda és kigyulladt mosógép miatt vonultak a dombóvári tűzoltók a hétvégén

Egy kéménybe épített gerenda izzott Tamásiban a Deák Ferenc utcában péntek este és egy elöltöltős automata mosógép belső része gyulladt ki Vásárosdombón.
Egy kéménybe épített gerenda izzott Tamásiban a Deák Ferenc utcában péntek este. A tüzet a tamási önkormányzati és a dombóvári hivatásos tűzoltók fékezték meg egy sugárral, puttonyfecskendővel és kézi szerszámokkal. A ház villamos hálózatta nem sérült, a másik helyiséget tudják fűteni a ház lakói, így nem kellett elköltözniük. A kéményseprő megtiltotta a kémény használatát.
Egy elöltöltős automata mosógép belső része gyulladt ki a használat során szombat délben egy Vásárosdombói családi ház fürdőszobájában. A dombóvári hivatásos tűzoltók kiérkezésekor lánggal égést már nem tapasztaltak, a mosógépet kivitték a fürdőből, majd átszellőztették a házat.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 07. 09:32, hétfő | Helyi
A naki önkormányzat szervezésében április 3-án tartották meg a gazdák pálinkaversenyét
Az idei megmérettetésre 35 minta érkezett a zsűri elé.
2025. Április 04. 16:26, péntek | Helyi
Posztumusz Pro Oppido Dombóvár díszpolgári címben részesült Dr. Rabb Zoltán
Az Dombóvár Város Önkormányzatának legfőbb grémiuma 2025-ben Pro Oppido Dombóvár díszpolgári címet adományozott posztumusz Dr. Rabb Zoltán részére.
2025. Április 03. 10:00, csütörtök | Helyi
A BestByte Dombóvár legújabb, heti ajánlata
A jó ár neked is jár!
2025. Április 03. 08:42, csütörtök | Helyi
Pro Oppido Dombóvár díszpolgári címet kapott Bodó Imre
A Pro Oppido Dombóvár Díszpolgári címmel járó oklevelet és a gyűrűt dr. Nagy István agárminiszter úr, dr. Csibi Krisztina a térség országgyűlési képviselője, valamint Pintér Szilárd Dombóvár város polgármestere adta át.