Hírek
2015. Április 15. 11:12, szerda |
Helyi
Forrás: police.hu, fotó:www.autonavigator.hu
Jön a speedmarathon, vagyis az összeurópai sebességellenőrzés

Holnaptól 24 órás összeurópai sebességellenőrzést hajt végre a TISPOL, Dombóváron is mérnek, s mutatjuk, hogy Tolnában még hol!
Az Európai Közlekedésrendészeti Szervek Hálózata, a TISPOL 24 órás összeurópai sebességellenőrzést tart csütörtökön.
A Speedmarathon elnevezésű akció április 16-án, 6 órakor kezdődik és egy teljes napon át tart majd. A rendőrség felhívására számos állampolgári javaslat érkezett, hogy hova is kellene kirakni a traffikat, amiket igyekeztek figyelembe venni.
Tamásiban a Szabadság és a Belátó utcában is számítani kell sebességellenőrzésre. Mutatjuk, hogy Tolnában hol mérnek majd a rendőrség munkatársai:
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 02. 13:00, csütörtök | Helyi
Bursa Hungarica Felsőoktatási Önkormányzati Ösztöndíjprogram 2026. Dombóváron
A pályázatok beadási határideje: 2025. november 4. (kedd) 16,00 óra.
2025. Október 02. 08:00, csütörtök | Helyi
Ingyenes, szakmát adó képzések indulnak felnőttek részére Dombóváron
Az alábbi munka mellett elvégezhető képzések indulnak felnőttek részére a Tolna Vármegyei SZC Apáczai Csere János Technikum és Kollégium szervezésében.
2025. Október 01. 08:13, szerda | Helyi
Horváth Tamás élete versenyét futotta végig – teljesítette a Spartathlont!
A dombóvári ultrafutó emberfeletti teljesítménnyel, közel 34 óra alatt teljesítette a legendás, 246 kilométeres távot Athén és Spárta között.