Hírek
2011. Július 09. 14:21, szombat |
Belföld
Forrás: HírTV
Kevesebbet tankolunk, mint egy éve
Az üzemanyagok drágulása miatt kevesebbet tankolunk, mint egy éve - derül ki a Forensis Autóklub felméréséből.
A megkérdezettek több mint fele, negyed- vagy akár feleannyit autózik, mint tavaly. Harmaduk pedig öt-tízezer forinttal költ kevesebbet tankolásra havonta.
A megkérdezett autósok 30 százaléka mondta azt, hogy a literenkénti 400 forint az a határ, ami felett már nem tankolnának rendszeresen. A válaszokból az is kiderült, hogy egyre többen alakítanák át kocsijukat autógáz vagy bioetanol meghajtásúra, sőt, 6 százalék már most is a két megoldás valamelyikét használja. A parlament egyébként a héten szavazta meg, hogy literenként 40 forinttal emelik az E85-ös bioüzemanyag jövedéki adóját. (pr)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 02. 10:14, péntek | Belföld
Változékony idő várható az új év első hétvégéjén
2026. Január 02. 10:12, péntek | Belföld
NAV: elérhetők az édesanyáknak és a családoknak járó kedvezményekről szóló adóelőleg-nyilatkozatok
Már elérhetők az édesanyáknak és a családoknak járó kedvezményekről szóló adóelőleg-nyilatkozatok - tájékoztatta a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) csütörtökön az MTI-t.
2026. Január 01. 09:48, csütörtök | Belföld
Már több mint 20 ezer fiatal jutott lakáshoz az Otthon Start Programnak köszönhetően
2026. Január 01. 09:48, csütörtök | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint az 1. héten megtartott ötös lottó számsorsoláson, a Szilveszteri Szuperlottón a következő számokat húzták ki:

