Hírek
2018. Május 04. 19:08, péntek |
Bulvár
Forrás: infovárosok
Kőművesmosollyal sokkolják szomszédaikat az IHM-es fiúk!

Ők is ádámkosztümben ünneplik a Meztelen Kertészkedés Világnapját
„Kertész leszek fát nevelek, kelő nappal én is kelek!” A kérdés, hogyan? A mirigyes fiúk ugyanis ezt is kicsit másképp gondolják. Május 5-e a Meztelen Kertészkedés Világnapja, ennek apropóján meglestük Kabai Lacit, Papp Ferit, Sipos Petit és Uszkó Lacit, hogyan veszik fel a harcot a kertjükben teljesen elburjánzott aljnövényzettel. A srácok, ahogy azt sejteni lehetett, most sem okoztak csalódást.
Ilyen nagy melegben, hogy máshogy is kertészkedhetne az ember, minthogy valamilyen egészen lenge öltözetben, ne adj ’isten anélkül… Az IHM-es fiúknak az utóbbi sem jelent problémát! Persze kérdés, hogy csupán a most szombaton aktuális, jeles világnapnak köszönhetjük a meglehetősen pikáns fotókat, vagy a srácoknál ez egy mindennapos szokás? Most mindenre fény derül!
„Nemrég egy nagyobb baráti társaságban zsugáztunk Sipos Peti és Papp Feri barátommal. A tét az volt, ha veszítünk, idén a világnapon mi is csatlakozunk a meztelen kertészkedőkhöz. Szerintem nem kérdés, végül hogy zárult az este. Csúnyán elvertek minket, és mivel a kártyaadóság becsületbeli ügy, nem volt mit tenni, meg kellett mentenünk a jóhírünket” - mesélte Uszi.
A zenekarban akad olyan is, aki nem csak az év egyetlen napján sokkolja környezetét.
„Komolyan nem értem miért olyan nagy ügy a meztelen kertészkedés, hogy még világnapot is elneveztek róla! Én így csinálom 30 éve, a szomszédok legnagyobb bánatára. Kertészkedni nyáron kell, nyáron pedig meleg van, nem bonyolult. Mégis miben kellene lennem, bundában?” – fejltette ki véleményét értetlenkedve Kabai Laci, a zenekar dobosa.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 22. 06:00, csütörtök | Bulvár
A kormány szerint egyre több Voks levél tűnik el
Egyre több jelzés érkezik a kormányzathoz arról, hogy a megtörtént kézbesítés ellenére nem érkeznek meg a címzettekhez azok a Voks 2025 szavazólapok, amelyeken Ukrajna uniós csatlakozásáról nyilváníthatnak véleményt a választópolg
2025. Május 22. 06:00, csütörtök | Bulvár
Újra megnyílt az állatsimogató a Fővárosi Állat- és Növénykertben
Megszűntek azok a korlátozások, amelyeket még márciusban vezettek be a száj- és körömfájásjárvány miatt, így újra látogatható az állatsimogató, illetve az Ausztrál-ösvény lakói közé is újra bemehet a közönség
2025. Május 19. 07:29, hétfő | Bulvár
Pajtalátogatásokkal és fényinstallációkkal mutatják be a csűrök és pajták világát az Őrségben
Pajtalátogatások, fényinstallációk és előadások mutatják be a csűrök és pajták világát a Kandela programsorozat keretében Szalafőn, Pityerszeren és Őriszentpéteren május 23. és 25. között.