Hírek
2011. Augusztus 30. 06:54, kedd |
Helyi
Forrás: Enjoy Rádió
Közel harminckilencezren igényeltek vissza adót

Több mint 89 ezer személyi jövedelemadó bevallást nyújtottak be idén az adózók Tolna megyében. Ennek több mint felét elektronikusan töltötték ki.
A bevallások csaknem 30 százaléka volt hibás. Közel 39 ezren igényeltek vissza adót, összesen 1,7 milliárd forint értékben. Ez egy főre számítva megközelítőleg 45 ezer forintot jelentett.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 30. 08:38, péntek | Helyi
Második lett a dombóvári tűzoltók csapata a szakmai versenyen
Május 28-án, Szekszárdon rendezték meg a Tolna vármegyei tűzoltó szakmai versenyt, amelyen a vármegye tűzoltó-parancsnokságainak öt legjobb csapata mérte össze tudását az országos döntőbe jutásért.
2025. Május 29. 13:46, csütörtök | Helyi
Mozgás Receptre Dombóváron is
Dombóvár hivatalosan is csatlakozott a Mozgás Receptre elnevezésű országos programhoz.
2025. Május 28. 08:19, szerda | Helyi
Veretlenül bajnok a Dombóvári Futball Club
25 éve nem fordult elő Tolna vármegyében, hogy egy csapat veretlenül zárja a Megye I. osztály küzdelmeit.
2025. Május 27. 08:35, kedd | Helyi
Közgyűlést tartott a Fekete István Kulturális Egyesület
A dombóvári Fekete István Kulturális Egyesület május 22-én megtartotta közgyűlését a Földi István Könyvtárban.