Hírek
2020. Október 27. 16:11, kedd |
Belföld
Forrás: infovárosok/illusztráció: pixabay
Láncfűrésszel vágta meg a karját
A mentők kiérkezéséig a XVIII. kerületi rendőrök látták el a súlyosan sérült férfit.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központjába 2020. október 24-én 17 óra 34 perckor érkezett bejelentés arról, hogy egy férfi láncfűrésszel megvágta a karját.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság XVIII. Kerületi Rendőrkapitányság járőrei tíz percen belül a helyszínre érkeztek. Kiss Béla őrmester és Homoki Richárd őrmester gyorsan cselekedett. A 90 éves férfi vérző karját szakszerűen leszorították, a vérzését elállították, és további ellátásra átadták a mentőszolgálat munkatársainak.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 11. 17:00, szombat | Belföld
NAV: április 20-ig kell befizetni a turizmusfejlesztési hozzájárulást
Április 20-ig kell befizetnie a turizmusfejlesztési hozzájárulást az erre kötelezetteknek - hívta fel a figyelmet pénteki közleményében a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV).
2026. Április 11. 15:00, szombat | Belföld
Budapesti repülőjáratokat is töröltek a Lufthansa-dolgozók sztrájkja miatt
A Lufthansa légiutas-kísérőinek sztrájkja miatt törölték a légitársaság pénteki budapesti járatait - olvasható a Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér honlapján.
2026. Április 11. 11:00, szombat | Belföld
A levélben szavazásra jogosultak több mint fele már leadta szavazatát
A magyarországi lakcímmel nem rendelkező csaknem 497 ezer választópolgár közül 254 ezren már leadtak levélszavazatot a Nemzeti Választási Iroda (NVI) szombat reggeli adatai szerint.

