Városlista
2026. január 5, hétfő - Simon

Hírek

2011. Augusztus 16. 14:53, kedd | Bulvár
Forrás: Story Online

Már biztos: Jennifer Aniston megint férjhez megy

Már biztos: Jennifer Aniston megint férjhez megy

Néhány héttel ezelőtt még csak a tervről, most már konkrét tényekről is hallani: Jennifer Aniston Háladás környéként mondaná ki a boldogító igent.

 A negyvenes éveiben járó színésznő alig négy hónapja van együtt színész kollégájával, de máris úgy érzi, Justin Theroux számára az igazi. Így néhány héttel ezelőtt elkezdték az esküvőt szervezni. Nemrégiben a helyszínt is megtalálták, a mesés mexikói tengerpart, Cabo San Lucas mellett tették le végül voksukat. Az időpontot is belőtték, terveik szerint Hálaadás környékén tartanák a menyegzőt.

Aniston előző férjével, Brad Pittel fényűző lagzit tartottak, most azonban csak szűk körű ceremóniát tervez. Kizárólag a legközelebbi barátait hívná meg. Így a Jóbarátok sorozatbeli kollégáját, Courteney Coxot, Sheryl Crowt, valamint az ex-Pókembert, Tobey Maguire-t.

STOP

Címkék: jennifer aniston

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 03. 10:13, szombat | Bulvár

November 12-én érkezik a mozikba a Hogyan tudnék élni nélküled? című film második része

November 12-én érkezik a mozikba a Hogyan tudnék élni nélküled? című zenés romantikus vígjáték második része - közölte a Nemzeti Filmintézet (NFI) szerdán az MTI-vel.

2025. December 29. 07:48, hétfő | Bulvár

Elhunyt Brigitte Bardot francia filmlegenda

Kilencvenegy évesen elhunyt Brigitte Bardot legendás francia filmszínésznő, az 1960-as évek női ikonja, az állatok lelkes védelmezője dél-franciaországi otthonában

2025. December 23. 08:59, kedd | Bulvár

Meghalt Chris Rea énekes, dalszerző

Életének 75. évében elhunyt Chris Rea brit énekes, dalszerző, gitáros, többek közt a The Road to Hell vagy a Driving Home For Christmas szerzője - közölte a családja hétfőn.

2025. December 20. 10:03, szombat | Bulvár

Rómában fizetős lesz a Trevi-kút február elsejétől

Két eurós jegyet kell fizetni a Trevi-kúthoz látogató olasz és külföldi turistáknak február elsejétől - jelentette be Roberto Gualtieri római főpolgármester pénteken.