Hírek
2017. Március 02. 05:02, csütörtök |
Külföld
Forrás: mti - Fotó: MTI/AP/Jordan Strauss
Már több ajánlattal megkeresték Hollywoodban az Oscar-díjas Mindenki alkotóit
Már több ajánlattal megkeresték Hollywoodban az Oscar-díjas magyar rövidfilm, a Mindenki alkotóit - hangzott el az M1 aktuális csatorna szerda esti Híradójában.
Az M1-nek Deák Kristóf rendező felesége, a film koreográfusa Nina Kov azt mondta: az elmúlt napokban több érdeklődő volt, már van egy pár találkozó is megbeszélve. Egy ideig még Hollywoodban maradnak, de - mint a Nina Kov elmondta - férje, Deák Kristóf Magyarországon érzi magát igazán otthon.
Az Oscar-díjas rendező már következő filmjére készül, amiről annyit lehet tudni, hogy az emberi összetartozás erejéről szól majd - hangzott el a Híradóban.
A Mindenki című alkotásért Deák Kristóf rendező és Udvardy Anna producer nyerte el a legjobb rövidfilmnek járó elismerést a 89. Oscar-gálán magyar idő szerint hétfő hajnalban Los Angelesben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 08. 17:00, szerda | Külföld
Donald Trump: Törökország visszakerülhet az amerikai F-35-ös programba
2026. Július 08. 15:00, szerda | Külföld
Uniós biztos: az európai autóipar életveszélyben van
Az európai autóipar életveszélyben van, már nemcsak az autógyártók és a beszállítók, hanem a teljes ellátási lánc óriási nyomás alatt áll, és több millió munkahely jövője forog kockán
2026. Július 08. 14:00, szerda | Külföld
Robert Fico: ha megújul az egyeztetés a V4-en belül, a csoport ismét tiszteletet vívhat ki az EU-ban
2026. Július 07. 15:00, kedd | Külföld
Ukrajnai háború - Donald Trump: folynak tárgyalások Oroszországgal és Ukrajnával a háború lezárásáról
Donald Trump amerikai elnök szerint folynak tárgyalások Oroszországgal és Ukrajnával a háború lezárásáról.

