Városlista
2025. szeptember 14, vasárnap - Szeréna

Hírek

2019. Augusztus 06. 11:03, kedd | Belföld
Forrás: mti/Fotó: MTI/Máthé Zoltán

Naponta kétszáz iskolába szállítják ki a tankönyveket

Naponta kétszáz iskolába szállítják ki a tankönyveket

Naponta kétszáz iskolába, összesen 13 millió tankönyvet szállít ki a Magyar Posta augusztus végéig a Kello Könyvtárellátó Nonprofit Zrt. megbízásából.

A Magyar Posta keddi, az MTI-nek eljuttatott közleményében az áll, hogy folyamatosan, az ütemtervnek megfelelően zajlik a kiszállítás, amely augusztus 1-jén kezdődött és húsz munkanapon át tart. Közölték: 4091 intézménybe juttatják el az összesen 4600 tonnányi tankönyvet.

Az iskolákba előre egyeztetett időpontban érkeznek a könyvek, a kézbesítés várható időpontját kétórás időintervallumban adják meg – írták.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 13. 09:27, szombat | Belföld

Ejtőernyős gyakorlattal folytatódott az Adaptive Hussars 2025

Ejtőernyős ugrást hajtottak végre a Különleges Műveleti Parancsnokság katonái pénteken a Várpalota határában lévő nullponti lő- és gyakorlótéren.

2025. Szeptember 13. 09:26, szombat | Belföld

Lázár János részletes, szigorú és őszinte vizsgálatot kért a magyarkúti vonatbaleset ügyében

Minden részletre kiterjedő, \"szigorú és őszinte vizsgálatot\" kért a MÁV vezetésétől a Magyarkút megállónál péntek reggel történt vonatbaleset ügyében az építési és közlekedési miniszter.

2025. Szeptember 13. 09:24, szombat | Belföld

Orbán Viktor: a háborús fenyegetettség közvetlen

A Lengyelországot ért szerdai dróntámadás példázata annak, milyen veszélyes körülmények között élünk nap mint nap, a háborús fenyegetettség közvetlen

2025. Szeptember 12. 07:23, péntek | Belföld

Agrometeorológia: az Alföldön csak lassan mérséklődik az aszály

A hét első felének esői, záporai sokfelé adtak alapos öntözést, de a Duna-Tisza közének déli felén továbbra is igen száraz a talaj.