Hírek
2021. November 04. 15:00, csütörtök | Helyi
Nyolcadik alkalommal rendezte meg a Futóegerek csapata az élményfutást
Közel 500-an jelentek meg október 31-én a rendezvényen, és lepték el Dombóvár utcáit és sötét helyeit a futók, gyaloglók.
Idén először szakaszosan rajtolhattak a résztvevők, így nem volt egyszerre nagy tömeg egy helyen.
"Szellemeink - mind a 9 fő - 4 órán keresztül dekorálták, díszítették a titkos útvonalat, hogy az minél ijesztőbb, mégis szebb legyen. Örülünk a rengeteg pozitív visszajelzésnek, igazán jól esik. Előregisztráció után 220 érmet oszthattunk ki, reméljük, ez jövőre csak több lesz 😊 Köszönjük a bizalmat, hogy megtiszteltetek minket, a sok finomságot, a jó kedvet, a csodás jelmezeket, a türelmet. Miattatok megéri minden évben idegállapotba kerülni, a család agyára menni, mindig új dolgot kitalálni, és közel 30 embert segítőként mozgósítani." - számolt be a részletekről Mátrai-Kovács Diána.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 22. 11:00, péntek | Helyi
Varga Mihály: eredményesen működött az MNB az utóbbi több mint egy évben
Eredményesen működött az utóbbi több mint egy évben az alapfeladatai ellátására összpontosító Magyar Nemzeti Bank (MNB) - mondta Varga Mihály jegybankelnök a Kell még mondanom valamit, Ildikó? podcast csütörtöki adásában.
2026. Május 19. 07:00, kedd | Helyi
A Dombóvári Szuperinfó legújabb száma oldalunkon már olvasható
Ha szeretné rendszeresen és mielőbb megkapni újságunkat online postaládájába, iratkozzon fel email címével az alábbi oldalon:
2026. Május 18. 19:38, hétfő | Helyi
Fegyver helyett futócipő - interjú a dombóvári századossal
Sebők Attila százados a Dombóvári Rendőrkapitányság bűnügyi helyszínelőjeként ma már nemcsak a nyomokat kutatja megszállottan, hanem a kilométereket is.
2026. Május 15. 14:53, péntek | Helyi
Buzánszky 101 – Futballal és emlékekkel tisztelegtek Dombóváron az Aranycsapat legendája előtt
Buzánszky Jenő olimpiai bajnok labdarúgó, az Aranycsapat tagja idén ünnepelte volna 101. születésnapját.

