Városlista
2025. május 3, szombat - Tímea

Hírek

2011. Július 17. 07:45, vasárnap | Sport
Forrás: HírTV

Olimpiával állna talpra Japán

Olimpiával állna talpra Japán

Tokió is bejelentkezett a 2020-as nyári olimpia rendezésére. A Japán főváros, egyszer 1964-ben már adott otthont az ötkarikás játékoknak.

A Japán Olimpiai Bizottság elnöke azt mondta: legutóbb a II. világháború után bizonyították be, hogy talpra tudnak állni, a márciusi földrengés és szökőár sújtotta ország újra bizonyítana.

Tokió a 2016-os játékokra is jelentkezett, de végül alulmaradt Rio de Janeiróval szemben. A 2020-as olimpiára eddig Róma és Madrid pályázik, de Isztambul és Doha is gondolkodik a kandidáláson. A helyszínről 2013 szeptemberében döntenek. (da)

hírTV

Címkék: undefined

Ezek érdekelhetnek még

2025. Május 03. 08:10, szombat | Sport

Premier League - Kerkez bekerült a szezon csapatába a szurkolóknál

Kerkez Milos, a Bournemouth magyar válogatott védője bekerült a szezon csapatába az angol labdarúgó-bajnokságban a szurkolók szavazatai alapján.

2025. Május 03. 08:04, szombat | Sport

Miami Nagydíj - A rekordot döntő Antonelli rajtol az élről a sprintfutamon

Meglepetésre a 18 éves Andrea Kimi Antonelli, a Mercedes olasz pilótája nyerte a Forma-1-es Miami Nagydíj pénteken rendezett sprintkvalifikációját, így a szombati rövid távú futamot ő kezdi majd az élről.

2025. Május 02. 09:50, péntek | Sport

MOL Magyar Kupa - Hétfőn indul a jegyértékesítés a fináléra

Hétfőn 10 órától kezdődik a jegyértékesítés a labdarúgó MOL Magyar Kupa május 14-i fináléjára, amelyben a tavalyi évhez hasonlóan a Ferencváros és a címvédő Paks találkozik a Puskás Arénában.

2025. Május 01. 22:27, csütörtök | Sport

Kronome Ákos: Egy teljesen gondmentes versenyt zártunk, és a dobogó is megvolt.

Élménybeszámoló Ákostól a pilótától, a Diósgyőr Rally után, amit a P12-es kategóriában meg is nyertek!