Városlista
2026. április 27, hétfő - Zita

Hírek

2022. Augusztus 03. 08:22, szerda | Belföld
Forrás: mti/illusztráció: police.hu

Őrizetbe vettek egy nőt és egy férfit a csepregi gyerekhalál ügyében

Őrizetbe vettek egy nőt és egy férfit a csepregi gyerekhalál ügyében

Emberölés megalapozott gyanúja miatt őrizetbe vettek két embert a csepregi gyerekhalál ügyében - közölte a Vas Megyei Rendőr-főkapitányság kedden az MTI-vel.

Február 8-án értesítették a rendőrséget arról, hogy egy csepregi családi házban gyerekholttestet találtak. Lapértesülések szerint az áldozat egy két és fél éves kisfiú volt, aki négy testvérével és szüleivel lakott együtt.

Az ismeretlen tettessel szemben indult nyomozás során márciusban egy nőt és egy férfit gondatlanságból elkövetett emberölés és kiskorú veszélyeztetése miatt gyanúsítottként hallgattak ki - olvasható a Police.hu oldalon.

A rendőrség tájékoztatása szerint az igazságügyi szakértői vélemények és a nyomozás eredményeként kedden emberölés minősített esete, valamint kiskorú veszélyeztetése miatt kihallgatták, majd őrizetbe vették őket, és kezdeményezték letartóztatásukat.

Címkék: csepreg, emberölés

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 26. 11:00, vasárnap | Belföld

Orbán Anita miniszterelnök-helyettes lesz

Miniszterelnök-helyettes lesz az új kormányban Orbán Anita - jelentette be Magyar Péter leendő kormányfő Facebook-oldalán szombaton.

2026. Április 26. 10:00, vasárnap | Belföld

Kapitány István: szakítunk a felelőtlenül tervezett és átláthatatlan költségvetésekkel, megteremtjük a piac bizalmát

Szakítunk a felelőtlenül tervezett és átláthatatlan költségvetésekkel, és megteremtjük a piac bizalmát - írta a leendő gazdasági és energetikai miniszter szombaton a Facebookon.

2026. Április 26. 08:23, vasárnap | Belföld

Meteorológia: az erős, viharos szél felkavarhatja a port

Vasárnap az erős, több helyen viharos szél felkavarhatja a port, ami a látótávolság csökkenéséhez vezethet - hívta fel a figyelmet a HungaroMet Zrt. vasárnap reggeli veszélyjelzésében.

2026. Április 26. 08:21, vasárnap | Belföld

Magyar Péter: zajlik az ország elhagyásának előkészítése és a lopott vagyonok kimenekítése

Miközben Orbán Viktor menekül a felelősségvállalás elől, a háttérben zajlik az ország elhagyásának előkészítése és a lopott vagyonok kimenekítése