Városlista
2025. április 16, szerda - Csongor

Hírek

2013. Április 08. 15:02, hétfő | Helyi
Forrás: Tóth Erzsébet

Ovikóstoló

Ovikóstoló

Április 5-én délelőtt nyílt napra várták a leendő ovisokat a kaposszekcsői óvodába.

A kicsik szüleikkel érkeztek és nagyon hamar feloldódtak a számukra új környezetben. Mindenki kiválaszthatta leendő ovis jelét, amit kiszínezhetett és haza is vihetett. Először a tornaszobában játszottak, ismerkedtek a környezettel és egymással is. Ez sokuknak nem okozott gondot, hisz Baba-Mama Klubból már jól ismerték egymást. Az óvoda előtt ez az első szocializációs lépés a kicsik számára.
Később Lőtzné Csavari Mária óvodavezető tájékoztatta a szülőket az óvoda szokásrendjéről. Az anyukák és apukák is feltehették kérdéseiket. Végül egy gyönyörű papír pillangót választhatott mindenki emlékül. A közös tízórai után végiglátogatták a csoportszobákat és a kiszolgáló helyiségeket. Találkozhattak a leendő óvónénikkel és társaikkal.
Volt olyan kisgyermek, aki már rögtön ott akart maradni és sírt, hogy haza kell menni.
Érthető, hogy egy ilyen gyönyörű, új és korszerű óvodában szívesen maradna mindenki!
A beíratkozás április 15-16-án lesz 8.00-17.00-ig, melye várják a gyermekek szüleit.

Kapcsolódó galéria

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 15. 11:00, kedd | Helyi

A BestByte Dombóvár legújabb, heti ajánlata

Best ajánlat!

2025. Április 15. 08:17, kedd | Helyi

A hónap műtárgya – Fekete István Múzeum Dombóvár

Április hónap műtárgyának Fekete István és Piller Edith esküvői meghívóját választotta a múzeum.

2025. Április 14. 08:43, hétfő | Helyi

Az Apáczai Csere János Technikum csapata nyerte a Buzánszky Jenő Emléktornát

A hagyományos Buzánszky Jenő emléktornát hat középiskolai csapat részvételével rendezték meg Dombóváron, az MMSZ Esterházy Miklós Technikum műfüves pályáján.

2025. Április 11. 10:43, péntek | Helyi

ifj. Karászi Imréről nevezték el a Dombóvári Cséry Lajos Evangélikus Általános Iskola udvarát

A névadással - ahogyan mindenki ismerte - „Imi” nevét és szellemiségét szeretnék tisztelettel és szeretettel őrizni.