Városlista
2026. május 22, péntek - Júlia, Rita

Hírek

2016. November 08. 17:19, kedd | Belföld

Sound: 72 (akci)óra

Sound: 72 (akci)óra

November 8-án 12 órától - 3 napon át – lényegesen olcsóbban juthatunk hozzá a jövő évi Balaton Sound bérletekhez, mi több, ezalatt a 72 óra alatt 72 exkluzív ajándékcsomag is gazdára talál.

A nyár legjobb vízparti bulija pedig 2017-ben július 5-9. között tart majd, a szokott helyen, Zamárdiban.

Háromnapos akciót indít a Balaton Sound, mely november 11-én 12 óráig tart, s ezalatt majd’ 30%-kal olcsóbban lehet bérleteket kapni a teljes árhoz képest. Az akcióban egyedi ajándékok is gazdára találnak: az első 24 óra leteltével 9-én 19 órakor 24 Balaton Sound csomagot sorsolnak ki, másnap - ugyanebben az időben – 24 db Sound „élménycsomag” kerül a szerencsésekhez, harmadnap pedig egyrészt kisorsolnak 24 VIP csomagot és este 8-kor pedig a Balaton Sound fődíját, egy 2 főre szóló, négycsillagos szállodai szobát a fesztivál idejére, VIP csomaggal.
Bár a Soundig még nyolc hónapot kell várni, de addig is itt az idei aftermovie, amiben Te is ott lehetsz, de az biztos, hogy Steve Aoki ott bringázik a közönség között és Martin Garrix is feltűnik egy “nemhivatalos” koncerten… Itt láthatod: https://www.youtube.com/watch?v=P16i-xGY99s&feature=youtu.be


A jegyakcióról pedig bővebbet itt: www.balatonsound.hu

Címkék: balaton sound

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 22. 12:00, péntek | Belföld

Gajdos László: nem érkezik több azbeszt tartalmú kőzet Ausztriából

Péntektől leállítja az azbeszt tartalmú kőzet Magyarországra irányuló értékesítését az osztrák cég - közölte az élő környezetért felelős miniszter csütörtökön a Facebook-oldalára feltöltött videóban.

2026. Május 22. 09:00, péntek | Belföld

Napos, száraz, nyáriasan meleg idő várható a pünkösdi hosszú hétvégén

Napos, száraz, nyáriasan meleg idő várható a pünkösdi hosszú hétvégén, a csúcshőmérséklet a 30 Celsius-fokot is megközelítheti. A szél többfelé lesz élénk, olykor erős

2026. Május 21. 15:00, csütörtök | Belföld

Vitézy Dávid: újjáépül a lengyel-magyar barátság a közlekedésben is

Újjáépítik a lengyel-magyar barátságot a közlekedésben is - írta közösségi oldalán a közlekedési és beruházási miniszter szerdán, miután tárgyalt Dariusz Klimczak lengyel infrastruktúráért felelős miniszterrel.