Hírek
2017. December 22. 13:15, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Szerepi mérgezés - Még 160 üveg mérgezett italt keresnek
A Hajdú-Bihar megyei rendőrök szerint még 160 üveg mérgező szeszesital van forgalomban.
Dobó Dénes, a megyei rendőr-főkapitányság megbízott sajtószóvivője pénteken az MTI-nek azt mondta: arra kérik az érintetteket, hogy ne igyanak a tisztázatlan eredetű, "Duty Free Shop" felirattal ellátott palackok tartalmából.
A hét elején 21 embert vittek kórházba metilalkohol-mérgezés gyanújával Szerepről. Közülük két fiatal még a Debreceni Egyetem Klinikai Központ Belgyógyászati Klinikáján van, állapotuk súlyos, életveszélyes.
A nyomozók már őrizetbe vettek egy debreceni férfit, aki Debrecen-Nagycsere egyik tanyáján állította elő a mérgezett szeszesitalt, adalékanyagok és aromák hozzáadásával.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 08. 07:38, csütörtök | Belföld
Nagy Márton: 2026-ban a legfontosabb a biztonság, a kiszámíthatóság, a stabilitás és a fejlődés
2026-ban a legfontosabb a biztonság, a kiszámíthatóság, a stabilitás és a fejlődés - hangsúlyozta Nagy Márton nemzetgazdasági miniszter szerdán a Facebook-oldalára feltöltött videóüzenetében.
2026. Január 08. 07:33, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor látogatást tett az Operatív Törzs Ügyeleti Központjában
Orbán Viktor látogatást tett szerdán az Operatív Törzs budapesti Ügyeleti Központjában, ahonnan a hóhelyzet kezelését irányítják. A kormányfő a látogatásról a Facebook oldalán több bejegyzésben is beszámolt.
2026. Január 08. 07:33, csütörtök | Belföld
Hófúvás miatt másodfokú riasztást adott ki a HungaroMet a Dunántúlon
Hófúvás veszélye miatt másodfokú (narancs) riasztást adott ki a barcsi járásra a HungaroMet Zrt. csütörtök hajnalban.
2026. Január 07. 07:53, szerda | Belföld
A Mercedes Magyarországra hozza az A-osztály gyártását is az idei évtől
A Mercedes Magyarországra hozza az A-osztály gyártását is az idei évtől - jelentette be Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter kedden a Facebookon.

