Hírek
2014. Május 01. 21:41, csütörtök |
Helyi
Forrás: Soós Gyopár
Tavaszi futóidő, csaknem ezer induló, dombóvári sikerek
Kiváló napsütéses időben zajlott, immár nyolcadik alkalommal, a Domaine Gróf Zichy utcai futóverseny Szekszárdon.
Április 26-án délutánra Szekszárd belvárosa megtelt futókkal az óvodásoktól a szenior korúakig. A legkisebbek 1 km-t tettek meg a Garay tér környékén, a táv a korosztályokkal növekedett. A legidősebbek 5 km-t futottak. Váltófutásban, 4x1000 m-en versengtek a résztvevők. A díjakat Veréb István szabadfogású birkózó adta át.
A sikeres mezei diákolimpiai szereplés után a Dombóvári VASE középtávfutói indultak az utcai megmérettetésen is. Fazekas Gáspár a III. korcsoportig egyéniben, a nagyobbakat váltóban indította. A pezsgő dombóvári futóéletet mutatja, hogy a szeniorok között is többen versenyeztek városunkból és értek el előkelő helyezést.
Eredmények:
I. korcsoport Fiú
1. Gulyás Dominik
I. korcsoport Lány
1. Esküdt Luca
2. Tóth Lenke
3. Sipos Zsanett
II. korcsoport Fiú
1. Strijk Barnabás
2. Esküdt Mihály
II. korcsoport Lány
1. Tamás Zsófia
2. Boros Zsóka
III. korcsoport Fiú
1. Tóth Boldizsár
9. Kapinya Imre
III. korcsoport Lány
2. Csizmadia Kitti
3. Kanász Kitti
10. Kuti Míra
Amatőr 5 km szenior Női
1. Szimonné Imreh Orsolya Iringó
5. Velner Beáta
9. Székely Klára
Amatőr 5 km szenior Férfi
17. Jászberényi Péter
Váltó
3. DOVASE-1 (Bánfalvi Ákos, Szollár Csanád, Prehalek Attila, Strijk Vince)
6. DOVASE-3 (Tóth Virág, Tóth Lili Anna, Beke Zsanett, Besenyei Emőke)
7. DOVASE-2 (Szabó Kevin, Besenyei Ágota, Tonács Dóra, Sipos Zsófia)
Legjobb női váltó:
DOVASE-3 (Tóth Virág, Tóth Lili Anna, Beke Zsanett, Besenyei Emőke)
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 04. 19:00, hétfő | Helyi
Középcsatárból védekező középpályás - Pintér Sándor korábbi válogatott labdarúgó adott interjút Dombóváron
Villáminterjú Pintér Sándor korábbi válogatott labdarúgóval, aki Dombóváron a Buzánszky Jenő labdarúgó emléktorna díszvendége volt.
2026. Május 04. 14:00, hétfő | Helyi
Szent Flórián nap és 150 éves jubileum Dombóváron
A magyar tűzoltók védőszentjének napja, Szent Flórián napja alkalmából, valamint a dombóvári tűzoltóság megalakulásának 150. évfordulója tiszteletére tartottak ünnepi állománygyűlést április 30-án Dombóváron.
2026. Május 03. 19:00, vasárnap | Helyi
Két napig élő rockzene a dombóvári Rockmajálison
Idén is várják a rockzene szerelmeseit Dombóvár-Gunarason!
2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi
Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben
A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.









