Városlista
2025. október 16, csütörtök - Gál

Hírek

2011. November 01. 07:53, kedd | Bulvár
Forrás: Story Online

Tönkretette lánya házasságát Jim Carrey

Tönkretette lánya házasságát Jim Carrey

Mindenkit meglepett, amikor nemrég bejelentette a színész lánya, hogy vége a házasságának. Ezért sokan Jim Carreyt okolják.

Mindössze két évig bírta a házasságot Jim Carrey lánya, Jane. A 24 éves, fiatal énekesnő a napokban kibékíthetetlen ellentétre hivatkozva adta be a válókeresetet. Természetesen azt szeretné, ha ő nevelhetné fel most másfél éves közös kisfiúkat. De vajon mi rejtőzhet a tiszavirág életű házasság mögött? Közeli ismerősök azt suttogják, a gumiarcú színész a hibás. Igazából Alex Santana, a férj dobta be a törölközőt, mert képtelen volt elviselni, hogy a híres apósa állandóan náluk töltötte minden szabadidejét, és ilyenkor csak panaszkodott.

Jim Carrey ugyanis hosszú idő óta depressziós. "Próbálkozott már mindennel, szedett antidepresszánst és akupunktúrára is járt. Sőt még egy különleges diétát is kipróbált csakhogy jobban legyen. De az igazság az, hogy gyűlöl egyedül lenni. Amióta véget ért kapcsolata Jenny McCarthy-val teljesen bekattant. Minden szabadidejét az unokájával akarta tölteni és folyton a fiatalok lakásán hevert a kanapén vagy számítógépezett. Szinte alig vállalt munkát. Unalmában különböző közösségi portálokon locsogott-fecsegett marhaságokat és megevett mindent, amit a hűtőben talált. Mire Jane és Alex hazaértek romokban hevert a lakásuk."- tálalt ki a család egyik barátja. Állítólag ezt unta meg a fiatal férj, és az állandó veszekedéseket. Carrey lánya ugyanis megpróbálta meggyőzni apját, szedje be a gyógyszereket, amit az orvosok ajánlottak szorongása ellen. Úgy tűnik a makacsság levét most az unoka issza meg, aki apa nélkül nő ezután fel.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 16. 07:45, csütörtök | Bulvár

November 20-án kerül a mozikba a Sárkányok Kabul felett című magyar háborús akciófilm

November 20-tól kerül a magyar mozikba a Sárkányok Kabul felett című magyar háborús akciófilm, amely magyar katonák személyes visszaemlékezései alapján dolgozza fel a 2021-es Sámán nevű katonai hadműveletet.

2025. Október 16. 07:41, csütörtök | Bulvár

A Colosseum új igazgatója gladiátorjátékokat és popkoncertet ígér az amfiteátrumban

Kinyitná a Colosseumot a kulturális rendezvények és a város lakói előtt az ókori amfiteátrum új igazgatója, Simone Quilici, aki gladiátorjátékokat és popkoncertet is ígért a La Repubblicának adott szerdai interjúban.

2025. Október 14. 07:19, kedd | Bulvár

Magyarország elsők között csatlakozik Európa legnagyobb szuperszámítógépéhez

Magyarország elsők között csatlakozik Európa legnagyobb szuperszámítógépéhez az AI Factory Antenna program keretében - közölte a Magyar Kutatási Hálózat az MTI-vel hétfőn.

2025. Október 11. 06:00, szombat | Bulvár

Október 16-án kerül a magyar mozikba Kovács Ákos énekes-dalszerző pályáját bemutató zenés portréfilm

Október 16-án kerül a magyar mozikba a Kovács Ákos énekes-dalszerző pályáját bemutató Ember maradj - Az Ákos-sztori. Eddig. című zenés portréfilm, amely bemutatja a zenész sikereit, személyes küzdelmeit is.