Városlista
2025. november 19, szerda - Erzsébet

Hírek

2018. Október 20. 14:58, szombat | Belföld
Forrás: mti - fotó: illusztráció

Továbbra is sok helyen magas a légszennyezettség

Továbbra is sok helyen magas a légszennyezettség

Továbbra is számos településen magas a légszennyezettség a szálló por (PM10) miatt.

Az Országos Közegészségügyi Intézet szombaton Facebook-oldalán azt írta: három helyen - Dunaújvárosban, Kecskeméten és Sajószentpéteren - egészségtelen a levegő. Ezekben a térségekben élők lehetőleg kerüljék a szabadtéri tevékenységet - tették hozzá.

Emellett számos település van - Budapest, Debrecen, Dorog, Eger, Esztergom, Győr, Miskolc, Nyíregyháza, Oszlár, Pécs, Putnok, Sopron, Székesfehérvár, Szolnok, Szombathely, Tököl, Vác, Várpalota és Veszprém -, ahol továbbra is kifogásolt a levegőminőség - írta az OKI.

Ezek érdekelhetnek még

2025. November 19. 07:32, szerda | Belföld

Orbán Viktor hivatalában fogadta Hászánál Bolkiáht, Brunei szultánját

Orbán Viktor miniszterelnök kedden hivatalában fogadta Hászánál Bolkiáht, a Brunei Szultanátus szultánját és miniszterelnökét - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.

2025. November 19. 07:29, szerda | Belföld

KSH: szeptemberben a bruttó átlagkereset 687 100 forint volt

2025 szeptemberében a teljes munkaidőben alkalmazásban állók bruttó átlagkeresete 687 100, a nettó átlagkereset 475 100 forint volt.

2025. November 19. 07:28, szerda | Belföld

Januárban leül tárgyalni a kormány az önkormányzatokkal, a szolidaritási hozzájárulásról

A kormányzat januárban megkezdi a tárgyalásokat az önkormányzatokkal a szolidaritási hozzájárulás rendszerének jövőbeni reformja keretében, ám a választások előtt nem látják reálisnak a változtatást -

2025. November 19. 07:27, szerda | Belföld

Orbán Viktor szerint Brüsszelben nagy a baj

Brüsszelben nagy a baj - írta Orbán Viktor Facebook-bejegyzésében kedden.