Hírek
2018. December 30. 15:32, vasárnap |
Kék hírek
Forrás: police.hu
Tűzből mentettek a rendőrök
A balmazújvárosi rendőrök nem késlekedtek.
A rendőrséget december 28-án 21 óra körül arról értesítették, hogy egy balmazújvárosi házban tűz van. A Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központ ügyeletese azonnal a helyszínre küldte a helyi körzeti megbízottat. A rendőröket az égő háznál egy férfi arról tájékoztatta, hogy az ingatlan idős lakója bent tartózkodik. Az egyenruhások azonnal bementek a lángoló házba, majd a hálószobában alvó 84 éves férfit kivitték az udvarra és átadták a mentőszolgálat munkatársainak.
A rendőrök ezt követően a szomszédoktól kapott porral oltó készülékekkel nekiláttak a lángok megfékezésének, amelyet a helyszínre érkező katasztrófavédelem munkatársai folytattak.
A tűzben az idős lakó nem sérült meg.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 11. 12:00, szombat | Kék hírek
Letartóztattak egy doktornőt, aki megölhetett egy embert a Szent János Kórházban
A Tények információi szerint emberölés történhetett a Szent János Kórházban, az ügyben egy 32 éves orvosnőt gyanúsítanak
2026. Július 10. 12:00, péntek | Kék hírek
Ügyészség: terrorcselekmény elkövetésével fenyegetés bűntette miatt indult nyomozás Szakács István ellen
2026. Július 09. 07:00, csütörtök | Kék hírek
BM: az ismert aktivistával szembeni ügyben a rendőrség az ügyészséggel egyeztetve járt el
Az ismert aktivistával szembeni ügyben a nyomozóhatóság valamennyi érdemi eljárási cselekményt az ügyészséggel egyeztetve hajtott végre - tájékoztatta a Belügyminisztérium (BM) szerdán az MTI-t.

