Hírek
2018. Október 30. 08:24, kedd |
PR
Forrás: Arrabonamédia
Ügyeljünk a részletekre, avagy esküvői ékszerek stílusosan

Mint mindenben, az ördög itt is a részletekben bújik meg. Hiszen hiába találtuk meg az álomruhát, fel kell fedezni, hogy hol találhatjuk meg a hozzá illő tökéletes ékszert.
De mi alapján válasszuk ki a megfelelőt? Ehhez nyújtunk egy kis segítséget.
Lehetőleg ne kutyafuttában válasszunk ékszert az esküvőre. Hiába csillog szépen a bizsu a közeli divatékszeres kirakatában, ebben az esetben a minőség is legyen az elsődleges szempontok egyike. Biztosan vonzó, hogy jó árban van, de ismerjük a mondást: „olcsó húsnak híg a leve”. Nem biztos, de megvan rá az esély, hogy pont a nagy pillanatban hagy cserben és megy tönkre a csatja, vagy esik ki belőle egy kő. Nem csak azért, mert szebb, de tartósabb is egy jó minőségű ékszer. Nem potyognak ki a kövek, nem színeződik el, de még a bőrünket sem színezi meg. Arról nem is beszélve, hogy máskor is viselhető, ha szükség van rá.
Mint mindenben itt is a legfontosabb a harmónia. Éppen ezért lehetőség szerint színben és a minták irányvonalában egyezzen meg a fülbevaló és a nyakék. Valamint, ha viselünk tiarát, karkötőt és további ékszereket, ez arra is vonatkozik. Azt se felejtsük el, hogy a „kevesebb néha több” elv itt is érvényesül. Tehát ha a ruha díszes, akkor az ékszerek legyenek visszafogottak és szolidak. Ellenben, ha a ruha az egyszerűségével hódít, akkor az ékszerek lehetnek nyugodtan hangsúlyosak. Ahogy a magassarkú cipőnél, ugyanúgy van ez az ékszereknél is. Azt viseljünk, amit megszoktunk és amit a magunkénak érzünk. Tehát ha nem szoktunk hozzá a karkötőhöz akkor nem most kezdjük el megszokni, mert csak zavarni fog és nem leszünk kellően fesztelenek.
Ahogy az ékszert a ruhához, úgy a hajdíszt is a frizurához válasszuk, ne fordítva. Tehát minden esetben vegyük figyelembe, hogy mi áll jól az egyéniségünkhöz, a ruhához és nem utolsósorban mi az, ami tetszik. Hiszen hiába szépek a loknik, ha a ruhánk zárt és ettől még inkább annak tűnik, vagy ha az arcformánkhoz nem megy a konty. Minden esetben egyeztessünk a fodrászunkkal mielőtt megvesszük a hajdíszt, vagy ha megvan mindenképp vigyük magunkkal a frizurapróbára.
Pont a fülbevaló az, amiről mindenképp tudni kell, hogy szükség van rá vagy nincs. Ha úgy döntünk, hogy viselni szeretnénk, minden esetben vegyük figyelembe az arcunk adottságait, valamint, hogy szükség van-e még arra is a teljes harmóniához. Az egyetlen, amivel nem tudsz mellé fogni, az a bedugós, apró kis pontfülbevaló. A legjobban a feltűzött hajnál érvényesülnek a fülbevalók, de, mint említettük, a legfontosabb, hogy a stílusunknak és az arcunkhoz megfelelő legyen.
Vannak ékszerek, amik sosem mennek ki a divatból. Ilyen például a gyöngy, hiszen azt még akár az esküvő után is viselhetjük, ha a helyzet úgy kívánja.Ezért is rendkívül fontos a jó minőségű ékszer kiválasztása. Ha biztosra szeretnénk menni a nagy napon, keressük fel az Ékszerpalotát gyönyörű esküvői ékszerekért.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 03. 13:28, csütörtök | PR
Kár bedőlni mindennek, amit az MI mond
az óvatosság indokolt
2025. Április 02. 02:00, szerda | PR
Vállalati Márkaváltási Bejelentés: Az IAT (Singapore) Technology Pte. Ltd. átalakul IAS Global Pte. Ltd.-vé
Az IAT (Singapore) Technology Pte. Ltd. örömmel jelenti be, hogy 2025. április 2-tól hivatalosan is IAS Global Pte. Ltd. néven működik tovább.
2025. Március 22. 16:37, szombat | PR
Ferencváros zöldebb lesz a Jánosik Kft. munkájával
Nyílt közbeszerzési eljárás eredményeként a Jánosik és Társai Kft. nyerte el a Ferencváros Önkormányzatának tulajdonában lévő területeken végzendő kertészeti munkákat.
2025. Március 19. 13:11, szerda | PR
A fiatalok jelentősen csökkenthetik digitális rezsijüket, ha tudatosak
nagyon sok tétel merülhet fel