Városlista
2025. június 2, hétfő - Anita, Kármen

Hírek

2021. Augusztus 16. 13:01, hétfő | Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu

Vonatsínekről mentettek egy nőt a rendőrök

Vonatsínekről mentettek egy nőt a rendőrök

A kecskeméti rendőrök lehúzták a sínekről a megsérült asszonyt.

A kecskeméti vasútállomáson szolgálatteljesítésük során vasárnap 15 óra 15 perckor két helyi járőr arra lett figyelmes, hogy a síneken fekszik valaki. Együd Anita Adrienn és Gurdics Sándor őrmesterek azonnal odarohantak az asszonyhoz, akit lehúztak a sínekről - közölte a rendőrség.

A 66 éves helyi lakos elmondta, hogy a vélhetően a meleg miatt megszédült és a sínek közé esett, beverte a fejét és nem tudott felkelni.

A rendőrök azonnal értesítették a mentőszolgálat munkatársait, akik percek alatt a helyszínre értek, és kórházba szállították a sérültet.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 02. 06:00, hétfő | Belföld

Parajd - Segélyprogrammal támogatja az Ökumenikus Segélyszervezet a sóbánya dolgozóinak családjait

Célzott segélyprogrammal támogatja az Ökumenikus Segélyszervezet a víz alá került parajdi sóbánya dolgozóinak családjait, és a helyszínen egyeztet a helyi vezetőkkel - közölte a segélyszervezet az MTI-vel közleményben vasárnap.

2025. Június 02. 06:00, hétfő | Belföld

Nagy Márton: kiváló üzlet volt a reptér visszavásárlása

Kiváló üzlet volt a reptér visszavásárlása Magyarország számára! - írta Nagy Márton nemzetgazdasági miniszter Facebook-oldalán vasárnap délelőtt.

2025. Június 01. 08:21, vasárnap | Belföld

Nemzetgazdasági Minisztérium: továbbra is befektetésre ajánlja Magyarországot a Moody’s

A Moody’s ismét megerősítette Magyarország államadósság-besorolását, és a többi hitelminősítőhöz hasonlóan továbbra is befektetésre ajánlja hazánkat -

2025. Június 01. 08:20, vasárnap | Belföld

Vágujhelyi Ferenc: rekordot döntött az eSZJA