2024. április 26, péntek - Ervin

2011. Október 25. 13:15, kedd | Helyi sport

A dombóvári atléták hazai pályán is remekelnek

A Baron von Twickel Mezeifutó-versenysorozat négy állomása közül az első idén Dombóvár volt. Fazekas Gáspár, Tarr Imre és segítőik az elmúlt évekhez hasonlóan ezúttal is nagyszerű versenyt rendeztek a Szigeterdőben.

2011. Október 18. 06:30, kedd | Helyi sport

Atlétika: három aranyérem az idény első mezei versenyén

Alig fejeződtek be a pályaversenyek, elkezdődött a mezei futóversenyek idénye. Október 15-én, Szombathelyen rendeztek válogató versenyt a szlovéniai mezei EB-re. A DOVASE atlétái jól kezdték a szezont.

2011. Október 12. 14:45, szerda | Sport

Jövő csütörtökön búcsúztatják Schuleket

Jövő csütörtökön 15 órától, a Budahegyvidéki Evangélikus Templomban kerül sor a rövid betegség után, 68 éves korában, október 2-án elhunyt Schulek Ágoston búcsúztatására.

2011. Október 04. 14:45, kedd | Sport

Doppingügy: „A MOB-nak és Parsnak sincs illetékessége”

Sem Pars Krisztiánnak, sem a Magyar Olimpiai Bizottságnak (MOB) nincs illetékessége a fehérorosz kalapácsvetők doppingügyében, amely jogerősen lezárult – mondta Nagy Zsigmond hétfőn az MTI-nek.

2011. Szeptember 28. 19:08, szerda | Helyi sport

Aranyos OB: Tóth Lili Anna és Greschner Dóra bekerült az U16-os válogatottba

Ötödik alkalommal rendezték meg Tatabányán a Serdülő Országos Bajnokságot szeptember 24-én és 25-én. A legjelentősebb hazai korosztályos versenyen a DOVASE atlétái négy arany- és két bronzérmet szereztek.

2011. Szeptember 27. 21:59, kedd | Helyi

Atlétika: egy tucat érem a megyei gyermekbajnokságon

A Tolna Megyei Gyermek Nyílt Pályabajnokságot hagyományosan a bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium rendezte. A rengeteg induló között kaposvári mohácsi, sőt Békéscsaba környéki versenyzők is voltak.

2011. Szeptember 21. 17:10, szerda | Helyi sport

Atlétika: éremszüret a serdülők megyei bajnokságán

Az országos bajnokság előtti utolsó erőpróba a dombóvári serdülő atléták számára a Tolna Megyei Bajnokság volt szeptember 15-én és 16-án. Az esemény jól szolgálta az országos versenyre való felkészülést.

2011. Szeptember 17. 07:45, szombat | Sport

Győzött Pars Krisztián

Pars Krisztián győzött kalapácsvetésben a szlovákiai Máriatölgyesen rendezett atlétikai viadalon.

2011. Szeptember 14. 21:44, szerda | Helyi sport

Atlétika: Kaposváron versenyeztek a dombóvári serdülők

Szeptember 10-én rendezték Kaposváron a Somogy Megyei Nyílt Serdülő Bajnokságot, melyen az elmúlt évekhez képest meglepően sok induló volt, köztük a Dombóvári Vasutas Atlétikai és Szabadidő Egyesület (DOVASE) atlétái.

2011. Szeptember 07. 11:00, szerda | Helyi sport

Atlétika: szekszárdi ranglistaversennyel indult a szezon

Az atlétikai szezon szeptember 2-án ranglista versennyel kezdődött az új szekszárdi pályán. A Tolna Megyei Atlétikai Szövetség minősítő versenyére a Dombóvári Vasutas Atlétikai és Szabadidő Egyesület 35 atlétát nevezett.

2011. Augusztus 29. 14:45, hétfő | Sport

Kővágó és Fazekas sem jutott be a diszkoszvetés döntőjébe

A dél-koreai Teguban zajló atlétikai világbajnokságon magyar versenyző nélkül rendezik meg a férfi diszkoszvetés fináléját, pedig Kővágó Zoltán és Fazekas Róbert is ott volt a mezőnyben.

2011. Augusztus 25. 14:45, csütörtök | Sport