Hírek
2014. Október 21. 15:42, kedd |
Helyi sport
Forrás: József Attila Általános Iskola
2014. október 18. Világ Gyalogló Nap
A Dombóvári József Attila Általános Iskola 2014/15-ös tanévben csatlakozott a Magyar Szabadidősport Szövetség Világ Gyalogló Nap programjához.
Október 18-án szombaton minden osztály részvételével rendeztük meg a programot. A túra a műfüves pályától indult, és elhaladt a Természetvédelmi Bemutatóterem mellett. Az árnyas fák alatt továbbhaladva - ahol egykoron a kisvasút járt - elértük a Szállásréti tavat, ahol megfigyeltük az itt található a Fogadalmi ligetet és benne a Kneipp-parkot.
Túra közben megcsodálhattuk a Konda völgy gazdag növény-, és állatvilágát. A közel 6 km-es távot 500 tanuló és 58 felnőtt teljesítette.
A táv végén jól eső fáradtsággal értünk vissza iskolánkhoz.
A kellemes őszi napsütés és a résztvevők lelkesedése segítette a sikeres lebonyolítást.
Magyarné Lehóczki Éva
szervező
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 27. 11:00, szombat | Belföld
Tanács Zoltán: a robotika elképesztő sebességű iparág
A robotika elképesztő sebességű iparág - hangoztatta Tanács Zoltán tudományos és technológiai miniszter pénteken Győrben
2026. Június 27. 06:40, szombat | Sport
Vb-2026 - A franciák simán nyerték a norvégok elleni csoportrangadót
A legutóbb ezüstérmes francia válogatott 4-1-re legyőzte a tartalékosan felálló norvég csapatot pénteken a labdarúgó-világbajnokság I csoportjának bostoni mérkőzésén, így elsőként jutott tovább,
2026. Június 26. 20:00, péntek | Külföld
Csökkent a kábítószerrel kapcsolatos büntetőügyek száma Kínában
Több mint egyharmadával csökkent az előző évhez képest a kábítószerrel kapcsolatos büntetőügyek száma Kínában
2026. Június 26. 19:00, péntek | Belföld
Budapestre utazik az egyenlőségért felelős EU-biztos, részt vesz a Pride-felvonuláson is
Budapestre utazik pénteken Hadja Lahbib, az Európai Bizottság egyenlőségért felelős biztosa










