2024. április 24, szerda - György

2021. December 11. 14:00, szombat | Helyi
Forrás: Facebook: Városunk Dombóvár

A Mikulás labdarúgó tornán jól szerepeltek a házigazdák

Nagy hagyománya van a Dombóvári József Attila Általános Iskolában a Mikulás kupának, melyet nagy gonddal szerveznek az iskola testnevelői.

Minden évben több korcsoportban mérik össze tudásukat az iskolák labdarúgó csapatai. A téli teremtorna ismét nagy izgalmakat hozott december 3-án.

Az érmeket Kiss Balázs önkormányzati képviselő és Tárnok Zoltán sportreferens adták át.

Az első korcsoportban a házigazda Dombóvári József Attila Általános Iskola csapata nyerte meg a kupát a Vásárosdombó, a Szent Orsolya Bencés Iskolaközpont és a Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola csapatai előtt.

A legtöbb gólt Botos Gábor rúgta és ezzel elnyerte a gólkirályi címet. A legjobb játékos Zsigmond Alexander Erik, a legjobb kapus György Bence lett a tornán.

A második korcsoportban szintén a Dombóvári József Attila Általános Iskola csapata szerezte meg az első helyet és nyerte el a kupát, második a Szent Orsolya Bencés Iskolaközpont, harmadik a Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola és a negyedik helyen a Vásárosdombó csapata végzett.

A gólkirály Meiszterics Áron, a legjobb játékos Várai Bence, valamint a legjobb kapus Polgár Péter lett.

A harmadik korcsoport győztese a Dombóvári József Attila Általános Iskola 2. számú csapata megelőzve a Szent Orsolya Bencés Iskolaközpont, a Dombóvári József Attila Általános Iskola 1. számú csapatát, illetve a Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola és a Vásárosdombó csapatait.

A gólkirály Meiszterics Áron, a legjobb játékos Várai Bence, a legjobb kapus pedig Polgár Péter lett.

2024. Április 22. 17:30, hétfő | Helyi

Vindics-Tóth Lili az ötezer méterre koncentrál az atlétikai Eb-ig

A tízezer méteren már biztos résztvevő Vindics-Tóth Lili dombóvári származású atléta ötezren is szeretné megfutni az Európa-bajnoki induláshoz szükséges szintidőt, így a júniusi, római EB-ig erre a számra koncentrál.

2024. Április 22. 13:00, hétfő | Helyi

A maximumot nyújtotta minden dombóvári karatés Debrecenben

Április 12-14. között rendezték meg Debrecenben a Karate Európa Bajnokságot és utánpótlás Európa Kupát.

2024. Április 22. 08:38, hétfő | Helyi

Hónap műtárgya - Fekete István Múzeum

Április hónap műtárgyának a török nyelven megjelent Vuk c. kötetet választotta a múzeum.

2024. Április 18. 08:19, csütörtök | Helyi

„Nyuszikupa” kölyökatlétika versenyt rendeztek Dombóváron

Öröm volt látni a sok lelkes atlétapalántát, akikből talán a jövő bajnokai lehetnek.