Városlista
2025. november 20, csütörtök - Jolán

Hírek

2012. Január 05. 14:37, csütörtök | Sport
Forrás: Felix Promotion

Babos kiütéssel a nyolc között

Babos kiütéssel a nyolc között

Simán győzött második 2012-es mérkőzésén is Babos Tímea, aki mindössze három gémet veszítve jutott be a legjobb nyolc közé.

Tovább robog a kínai Kvancsuban zajló 50 ezer dollár összdíjazású ITF-tornán Babos Tímea. A viadal hatodik kiemeltje az első fordulóban veszített öt gémje után a nyolcaddöntőben csak hármat bukott el, és 6:2, 6:1-re kiütötte a dél-koreai Kim Szo Dzsungot. A világranglistán 301. ázsiai játékos egy pillanatig sem tudott jelentős ellenállást kifejteni a győzelmével vélhetően újra a legjobb 150 közé kerülő Babossal szemben.

A Felix Promotion sportmenedzser-irodával együttműködő Babos a negyeddöntőben a WTA-rangsorban egykoron 73. helyen is jegyzett, a tornának második kiemeltként nekivágó Csang Su-ajjal találkozik pénteken. Érdekesség, hogy a tornán már csak három európai teniszező. az orosz Jekatyerina Ivanova, a francia Caroline Garcia és Babos van versenyben, rajtuk kívül négy kínai és a japán Date-Krumm Kimiko alkotja a mezőnyt.

Címkék: Babos Tímea, tenisz

Ezek érdekelhetnek még

2025. November 20. 07:33, csütörtök | Sport

FIFA-világranglista - Négy helyet rontott a magyar válogatott

A magyar válogatott négy helyet rontva a 41. a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) legfrissebb, szerdán nyilvánosságra hozott világranglistáján, amelyet továbbra is az Európa-bajnok spanyolok vezetnek.

2025. November 20. 07:32, csütörtök | Sport

Egyszerre szeretnének olimpián dobogóra állni a Márton ikrek

Egymással sosem harcolnak, de ugyanazon az olimpián szeretnének dobogóra állni tekvondóban a Márton ikrek, a Párizsban aranyérmes Viviana, illetve a kétszeres világbajnok Luana.

2025. November 17. 07:35, hétfő | Sport

Magyar-ír - Csányi Sándor: talán megérdemeltük volna a pótselejtezőt

A 72 éves sportvezető bő egy órával a lefújás után is könnyes szemmel nyilatkozott, de három rövid mondat után elérzékenyülve távozott.