Hírek
2018. Március 26. 19:16, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Balesetveszélyes szakállvágót hívott vissza az egyik áruházlánc
Visszahívta egyik haj- és szakállvágó készülékét a TARGA GmbH, mert az esetlegesen hibásan gyártott termék töltés, illetve használat során kigyulladhat és szétrobbanhat - közölte honlapján a Lidl Magyarország.
A tájékoztatás szerint a készülék a Lidl Magyarország üzleteiben tavaly november 13-tól volt forgalomban.
A TARGA a Silvercrest Haj- és szakállvágó SHBV 800 A1 termékét hívta vissza a fogyasztók biztonsága érdekében, az érintett termék hátoldalán a 290952-es cikkszám található.
A Lidl Magyarország kéri a vásárlókat, hogy ezt a típusú készüléket a továbbiakban ne használják, illetve vigyék vissza bármelyik Lidl üzletbe. A vételárat a vásárlást igazoló nyugta nélkül is visszatérítik.
A termékvisszahívás kizárólag a 290952-es cikkszámú, Silvercrest Haj- és szakállvágó terméket érinti, a Lidl által forgalmazott más termékekre a visszahívás nem vonatkozik - közölték.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 11. 07:50, péntek | Belföld
Orbán Viktor: akik a magyarok ellen dolgoznak Brüsszelben, tűnjenek a magyar közéletből!
Akik a magyarok ellen dolgoznak Brüsszelben, tűnjenek a magyar közéletből! - írta Orbán Viktor miniszterelnök csütörtökön, Facebook-oldalán.
2025. Április 11. 07:49, péntek | Belföld
Gulyás Gergely: jövő héten kezdik postázni a szavazólapokat Ukrajna EU-csatlakozásáról
Jövő héten kezdik postázni az Ukrajna uniós csatlakozásáról szóló véleménynyilvánító szavazás szavazólapjait - közölte a Miniszterelnökséget vezető miniszter csütörtökön Budapesten, a Kormányinfón.
2025. Április 11. 07:48, péntek | Belföld
Szijjártó Péter: magyar vállalat építi az Egyiptomot Európával összekötő optikai kábelt
A 4iG magyar telekommunikációs vállalat mintegy 2800 kilométernyi optikai kábellel köti össze Európát és Egyiptomot a tenger alatt, így biztosítva nagysebességű internetkapcsolatot
2025. Április 10. 09:13, csütörtök | Belföld
Magyar módszerrel a kiégés ellen
Téged milyen tényezők mozgatnak munkád során? Szeretnéd, ha a fizetésed mellett egyéb módokon is elismernének? Légy része egy magyar módszer kidolgozásának, és értékes nyereményeket is bezsebelhetsz!