Hírek
2017. Február 14. 11:00, kedd |
Helyi
Forrás: Faluszépítő és Horgász Egyesület
Bor- és pálinkaversenyt rendeztek Csikóstőttősön

A többéves hagyományoknak megfelelően az idén 2017. február 11-én került megrendezésre a Csikóstőttősi Bor- és Pálinkaverseny.
A helyi és a környékbeli termelők 40 bor, és 46 pálinka mintát adtak le.
Az ünnepélyes eredményhirdetésen a boroknál Kovács János elnök 14 arany, 13 ezüst és 13 bronz oklevelet, míg a pálinkánál Schmieder Csaba elnök 10 arany, 16 ezüst és 20 bronz oklevelet adott át.
Ezt követően közösen elfogyasztották a felszolgált vacsorát.
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 23. 15:32, péntek | Helyi
Fekete István történetei a gyerekek szemével
A Fekete István Kulturális Egyesület és a Földi István Könyvtárral közösen megtartotta a 25. „Fekete István és én” című rajzpályázatának eredményhirdetését.
2025. Május 23. 11:29, péntek | Helyi
A Tolna vármegyei rendőrök néhány nap alatt öt sofőrt is őrizetbe vettek
A dombóvári rendőrök egy délután alatt két engedély nélküli vezetőt is őrizetbe vettek. Egyikük súlyosan ittas is volt, amikor megállították Kaposszekcsőn.
2025. Május 22. 15:49, csütörtök | Helyi
Adomány a Fekete István Múzeum részére
Bókai László dombóvári vadász május 17-én újabb adománnyal kereste fel a Fekete István Múzeumot.
2025. Május 22. 08:05, csütörtök | Helyi
Idén is megnyílnak a tűzoltó szertárkapuk
Gyermeknap alkalmából ismét megnyílnak a tűzoltólaktanyák kapui a látogatók előtt a hónap utolsó vasárnapján, május 25-én.