Hírek
2020. November 20. 08:29, péntek |
Helyi
Forrás: Facebook: Városunk Dombóvár
Dombóvári siker az Oceanman Nyíltvízi Úszó Világkupa egyiptomi állomásán
A versenyen 11 ország több mint 600 versenyzője vett részt. Magyarországot a DSI színeiben, a dombóvári Tóth Diána képviselte.
2020 október 30-31-én Sahl Hasish adott otthont a versenysorozat afrikai fordulójának. A versenyen 11 ország több mint 600 versenyzője vett részt. Magyarországot a DSI színeiben, a dombóvári Tóth Diána (13 éves) képviselte, aki az 1500 méteres sprint számban a 14-19 éves korosztályban a dobogó második helyén végzett.
Gratulálunk!
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 26. 07:54, vasárnap | Helyi
Országjárásra indulnak a Digitális Polgári Körök
A Digitális Polgári Körökben már több mint 90 000-en vagyunk, közülük tízezrek csatlakoztak hozzánk a Békemeneten.
2025. Október 25. 09:00, szombat | Helyi
Szent Vendelre emlékeztek a göllei temető kápolnájánál
Október 20-án Szent Vendelre emlékeztek a göllei temető kápolnájánál. A búcsúi szentmisét dr. Kormon József ny. pécsi plébános, tanár és Szász Gyula plébános celebrálták.
2025. Október 24. 09:00, péntek | Helyi
Szent Lukács-napi elismeréseket adtak át a dombóvári kórházban
A Dombóvári Szent Lukács Kórház kiváló dolgozóit ismerték el az évek óta hagyományosan megrendezésre kerülő Szent Lukács-napi ünnepségen.
2025. Október 23. 10:00, csütörtök | Helyi
Diákok Fekete István nyomában, a Dél-Zselicben
Az író születésének 125. évfordulóján, idén is vetélkedőre gyülekeztek a 7-8. osztályos általános iskolai csapatok.

