Városlista
2025. július 8, kedd - Ellák

Hírek

2019. Szeptember 04. 08:34, szerda | Helyi
Forrás: Dombó Média

Egy-egy arany- és bronzérmet szereztek az atléták

Egy-egy arany- és bronzérmet szereztek az atléták

Budapesten a MTK atlétikai pályáján augusztus 31-én és szeptember 1-jén harmadik alkalommal rendezték meg a Serdülő Magyar Liga döntőjét, melyen versenyszámonként a 12 hazai legjobb sportoló állt rajthoz

. A Dombóvári VASE két tehetséges fiatallal képviseltette magát a megmérettetésen.

A 2004-ben és 2005-ben született lányok 1500 méteres akadályfutásában kiélezett hajrát követően Tóth Lenke haladt át elsőként a célvonalon 5 perc 30,19 másodperces idővel, Esküdt Luca pedig a harmadik helyet szerezte meg.
Az utóbbi tehetség a 3000 méteres síkfutásban nyolcadikként végzett. Fazekas Gáspár edző másik tanítványa a 800 méteres távon a negyedik lett.

Címkék: atlétika, DOVASE

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 07. 14:53, hétfő | Helyi

Súlyos sérüléses baleset történt Dombóváron

Július 4-én egy autós Dombóváron a Vörösmarty utcában a Pannónia út irányába közlekedett, amikor a kereszteződésben az autó vezetője nem adta meg az elsőbbséget és kihajtott a védett úton közlekedő kocsi elé.

2025. Július 04. 10:37, péntek | Helyi

Meghosszabbították a másodfokú hőségriasztást – tartós kánikula várható

Az Országos Tisztifőorvos a június 30-án (hétfő) 00 órától július 4-én (péntek) 24 óráig érvényben lévő országos másodfokú hőségriasztást július 7-én (hétfő) 24 óráig meghosszabbítja.

2025. Július 04. 07:29, péntek | Helyi

Szerdán is szabadtéri tüzekhez vonultak a tűzoltók

Nyolc tűzeset és egy műszaki mentés adott munkát vármegyénk tűzoltóinak július másodikán.

2025. Július 03. 15:27, csütörtök | Helyi

Tolna vármegyei rendőrök elismerése

A bűnügyi országos rendőrfőkapitány-helyettes dicséretét két Tolna vármegyei rendőr is kiérdemelte.