Hírek
2017. Október 04. 08:31, szerda |
Helyi
Forrás: DOVASE
Farkas Bence (DOVASE) sikeres bemutatkozása
Szeptember 30-án Horvátországban került sor az öt nemzet serdülő atléta válogatottjainak versenyére.
Horvátország, Szlovénia, Csehország, Szlovákia és Magyarország legjobb 13-14-15-éves atlétái küzdöttek meg Varasdon a helyezésekért.
A dombóvári atléták nagy örömére sikeresen mutatkozott be a válogatottban Tarr Imre tanítványa Farkas Bence sprinter, a 4 x 300 m-es mix-váltó tagjaként ( 2-2 fiú és lány futja a távokat).

Bence a váltó kezdő embere volt és nem csalódtak benne sem csapattársai, sem a szakvezetők. A váltójuk győzelemmel járult hozzá, hogy a csapatversenyben a fiúk a 2. helyen, az összesített pontversenyben (fiúk-lányok együtt) pedig az élen végezzen a magyar válogatott.
További sikereket kívánunk!
Hajrá, gyerünk DOVASE, nem adjuk fel SOHASE!

Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 17. 20:43, kedd | Helyi
Új emlőszűrő állomás Tolna vármegyében, Tamásiban
Elsősorban a Tamási és a Dombóvári járásban élő hölgyeknek jó hír, hogy 2026. február 18-tól fogadja az emlőszűrésre jelentkezőket a Tamási Rendelőintézetben telepített mammográfiás szűrőállomás.
2026. Február 17. 11:18, kedd | Helyi
A rendőrök nagy erőkkel keresik a Dombóvárról eltűnt nőt
Eltűnt Pozsonyi Szabina Kitti
2026. Február 13. 14:00, péntek | Helyi
Apa és fia a dombóvári Fekete István Múzeumot képviselték a FEHOVÁ-n
„Ősi örökség ez, amit egyik ember örököl, a másik nem. Ősi harc ez, kutatási vágy, megfigyelés, tudásszomj, kalandkeresés, gyűjtési szenvedély, erdők, mezők, nádasok szeretete.” (Fekete István)
2026. Február 13. 13:02, péntek | Helyi
Az oldalára dőlt egy kamion Mágocs külterületén
Az oldalára dőlt egy terményt szállító kamion csütörtök reggel Mágocs külterületén
