Városlista
2026. január 9, péntek - Marcell

Hírek

2018. Január 19. 14:28, péntek | Belföld
Forrás: mti

Fegyveres postarablás Győrben, a rendőrség keresi az elkövetőt

Fegyveres postarablás Győrben, a rendőrség keresi az elkövetőt

Kirabolt egy ismeretlen férfi egy postafiókot Győrben a bácsai városrészben nem sokkal dél előtt, a rendőrség nagy erőkkel keresi az elkövetőt

- tájékoztatta a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-t. Tóth Gabriella elmondta, hogy a férfi fegyverrel vagy annak utánzatával rabolta ki a győri hatos számú postahivatalt.

A rendőrség a környéket lezárta és ellenőrző pontokat állított fel.

A férfi 175-180 centiméter magas, átlagos testalkatú, 30-40 év közötti. A bűncselekmény elkövetésekor fekete, felirat nélküli kapucnis pulóvert, sötétkék nadrágot, sportcipőt és sötét szövetkesztyűt viselt.

Hozzátette: kéri, hogy aki az elkövető kilétével vagy a bűncselekménnyel kapcsolatban információval rendelkezik, névtelensége megőrzése mellett hívja a a rendőrséget.

A szóvivő a nyomozás érdekeire való tekintettel több információt nem közölt.

Fotó: illusztráció

Címkék: fegyveres, győr, posta, rablás

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 08. 07:38, csütörtök | Belföld

Nagy Márton: 2026-ban a legfontosabb a biztonság, a kiszámíthatóság, a stabilitás és a fejlődés

2026-ban a legfontosabb a biztonság, a kiszámíthatóság, a stabilitás és a fejlődés - hangsúlyozta Nagy Márton nemzetgazdasági miniszter szerdán a Facebook-oldalára feltöltött videóüzenetében.

2026. Január 08. 07:33, csütörtök | Belföld

Orbán Viktor látogatást tett az Operatív Törzs Ügyeleti Központjában

Orbán Viktor látogatást tett szerdán az Operatív Törzs budapesti Ügyeleti Központjában, ahonnan a hóhelyzet kezelését irányítják. A kormányfő a látogatásról a Facebook oldalán több bejegyzésben is beszámolt.

2026. Január 08. 07:33, csütörtök | Belföld

Hófúvás miatt másodfokú riasztást adott ki a HungaroMet a Dunántúlon

Hófúvás veszélye miatt másodfokú (narancs) riasztást adott ki a barcsi járásra a HungaroMet Zrt. csütörtök hajnalban.

2026. Január 07. 07:53, szerda | Belföld

A Mercedes Magyarországra hozza az A-osztály gyártását is az idei évtől

A Mercedes Magyarországra hozza az A-osztály gyártását is az idei évtől - jelentette be Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter kedden a Facebookon.