Városlista
2026. július 2, csütörtök - Ottó

Hírek

2021. Január 30. 18:04, szombat | Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu

Illegális játéktermet számoltak fel Zalaegerszegen

Illegális játéktermet számoltak fel Zalaegerszegen

Illegális játéktermet számoltak fel Zalaegerszegen a rendőrök és a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) munkatársai, akik az eljárás során fegyvereket is találtak

- közölte a Zala Megyei Rendőr-főkapitányság szombaton a police.hu oldalon. A rendőrség nyomozói a NAV munkatársaival közösen csütörtökön jelentek meg egy zalaegerszegi, belvárosi presszóban, ahol egy elkülönített helyiségben, hatósági engedély nélkül üzemelt a játékterem. A több helyszínen is zajló kutatás során számítógépeket, játékgépeket, számítógépes adathordozókat, továbbá fegyvereket és közel hárommillió forint készpénzt foglaltak le.

A rendőrök előállítottak egy 48 éves zalaegerszegi férfit, akit tiltott szerencsejáték szervezésének megalapozott gyanúja miatt hallgattak ki gyanúsítottként.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 02. 06:46, csütörtök | Belföld

Katasztrófavédelem: nyugaton és keleten is vihar okozott károkat

Az ország nyugati és keleti felén is károkat okozott a vihar szerda délután, Győr-Moson-Sopron, Vas, Zala, valamint Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyében sok helyen kérik a tűzoltók segítségét

2026. Július 02. 06:43, csütörtök | Belföld

Magyar Péter: a kormány döntött a százezer forintos iskolakezdési támogatásról

A kormány döntött a százezer forintos iskolakezdési támogatásról - közölte a miniszterelnök Facebook-oldalán.

2026. Július 01. 11:00, szerda | Belföld

OGY - Megszűnik a Szuverenitásvédelmi Hivatal

A Szuverenitásvédelmi Hivatal megszüntetéséről döntött az Országgyűlés keddi ülésén.

2026. Július 01. 11:00, szerda | Belföld

Országos közlekedésszervező és gördülőállomány-kezelő társaság jön létre az uniós források felhasználhatósága érdekében

Benyújtotta kedden a kormány az országos közlekedésszervező és az országos gördülőállomány-kezelő társaság létrehozása érdekében szükséges törvényjavaslatot az Országgyűlésnek.