Hírek
2018. Február 12. 13:53, hétfő |
Helyi
Forrás: József Attila Általános Iskola
József Attilások sikere a mágocsi területi mesemondó versenyen

2018. február 1-jén rendezték Mágocson a Glaub Nándorné Területi Mesemondó Versenyt.
A környék iskoláiból érkező alsó tagozatos tanulók szebbnél szebb mesékkel örvendeztették meg a zsűrit és a hallgatóságot.
Remekül szerepeltek a Dombóvári József Attila Általános Iskola kisdiákjai, szinte minden versenyző előkelő helyezéssel vagy különdíjjal tért haza.
Eredményeink:
Apáti Márk 2. c 1. helyezett
Bizderi Orsolya 2. c különdíjas
Lakatos Róza 3. c 1. helyezett
Ruppert Dominik 4. a 2. helyezett
Szabó Borbála 4. c 3. helyezett
A tanulókat Kalocsáné Király Mária, Pallosné Horváth Virág, Löschné Bencze Andrea és Schilli Angéla készítette fel a versenyre.
Gratulálunk a szép sikerhez!
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 22. 13:21, szerda | Helyi
50 éves lett a Dombóvári Szivárvány Óvoda
A jeles évfordulót színes programokkal ünnepelték meg az intézményben.
2025. Október 22. 08:20, szerda | Helyi
A dombóvári tűzoltók csapata első helyen végzett a lépcsőfutó versenyen
Nagy Kornél, a Kurdi Önkéntes Tűzoltó Egyesület tagja idén első alkalommal nyerte meg „abszolút kategóriában” a lépcsőfutó bajnokságot összetettben, továbbá sorozatban harmadszor lett „Lépcsőfutó Magyar Bajnok".
2025. Október 20. 08:53, hétfő | Helyi
90. születésnapján köszöntötték Bonyár Sándornét
E jeles alkalomból Pintér Szilárd polgármester, valamint Gyarmati Éva és Futó Péter képviselők köszöntötték.
2025. Október 17. 16:25, péntek | Helyi
Kunszentmártoni gyűjtő látogatott a Fekete István Múzeumba
Október 7-én Szabó Tamás, Fekete István relikviáinak gyűjtője és barátja, Kovács Antal látogatták meg a dombóvári múzeumot.